Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a cserkészetről?...

Mit gondoltok a cserkészetről? Ti azok vagytok? Tapasztalatok? Szerintetek melyik csapat a legjobb Magyaro-n :D?! Köszii

Figyelt kérdés
cserkészet, hobbi, sport, közösség, barát, jó, csapat, szám, csapatszám, csapatnév,

2012. szept. 2. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%

A cserkészek szerintem hihetetlenül viccesen néznek ki :D

Ráadásul ahogy még énekelve menetelnek,haláli :D

De nem értem hogy ez az egész cserkészet miért jó,meg az emberek miért olyan büszkék hogy õk cserkészek,hát hogya nekem olyan hülye ruhát kéne húznom,idétlen sállal+szalaggal a nyakamba,én csöndbe szemvednék nem pedi énekelné

2012. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
88%

Tudod,kedves előző,a cserkészet nem csak a ruháról szól,vagy a nyakkendőről...ez egy életérzés!Nincs is jobb annál,mikor a táborban összegyűlünk a tűz körül:)

Kérlek tartsd tiszteletben kultúránkat,és ne csinálj viccet belőle.

Jó munkát!

2012. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
78%
A cserkeszet a vilagon a legjobb dolog! Mindenkinek aki szereti a jo tarsasagot oda kene jarnia. Legy resen! :)
2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
81%

A cserkészet remek dolog! És ezt bizonyítja az is, hogy hosszú idő után újból képes volt felvirágozni. Nem rég lettem tagja a mozgalomnak, de negatívumot nem igen leltem benne. A gyereket megtanítják, hogyan éljenek felelőségteljes életet, és ez korántsem olyan eszközökkel, mint az iskolában (nem találkoztam olyan cserkésszel eddig, aki nem valósította volna meg az álmait ;)). Mennyi élménnyel, és hány pajtással gazdagodnak mindeközben a gyerekek.

Első: Volt már részed hasonlóban? Ha lett volna, biztosan nem így vélekednél róla. Csatlakozz, még megváltozhat a véleményed ;).


Kedves kérdező! Te cserkész vagy? :) Vagy csak a csatlakozást fontolgatod?

A csapat kérdés szerintem pedig szubjektív, úgyis mindeki a saját csapatát mondja :D.

2012. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen cserkész vagyok , csak kiváncsi voltam hogy itt az emberek mit gondolnak róla..és szerintem sem a ruha a lényeg , mellesleg me nagyon jó amikor mondjuk nyakkendő van rajtad , én erre büszke vagyok :) és az első válaszoló kivételével igazatok van :) Jó munkát ! :)
2012. szept. 7. 20:34
 6/22 anonim válasza:
78%

Mit gondolok a cserkészetről? Hát, nyugodtan állíthatom, hogy ez az életem :D


Nincs jobb érzés annál, mikor a kószákkal egyenruhában, menetelve, teli torokból énekelve, szakadásig megpakolva megyünk végig egy-egy falun, portyára tartva, vagy onnan érkezve :)


Legjobb csapat nincs, igazából minden csapat másban tűnik ki. A legjobb mindig a sajátod lesz, hiszen oda jársz :)


Aki meg húzza a száját, az vagy próbálja ki, mielőtt bármit szól, vagy meg se szólaljon!


Jó Munkát!

2012. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazad van :) engem is büszkeség tölt el ilyenkor hol vagy cserkész ? ha megkérdezhetem??:D
2012. szept. 14. 17:53
 8/22 anonim válasza:
81%
929. sz. Szent Mihály cserkészcsapat, Budapest, XVI. kerület, Rákosszentmihály /Tegger csapata, ha ez többet mond.../
2012. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Ostobaság.....
2012. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
74%
Mi? A cserkészet? Vagy csak magadat gondolod ostobának? :P
2012. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!