Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szellemileg alattam levőnek...

Szellemileg alattam levőnek érzem az osztálytársaimat. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Idén lettem 9.-es, és teljesen máshogy képzeltem el a középsulit. Hülyének, üresfejűnek látom az osztálytársaimat, pedig a suli jó. Inkább lépnék egy pár évet, akár 10.-be, mert sokkal értelmesebbnek tűnnek. Úgy érzem itt nem lehet igazi barátom, akivel beszélgetni tudok komolyan. Mintha az én és mögöttem levő korosztály már hülye lenne. Nagyon zavar, utálnám a sulit, mert nem lenne barátom, akivel egyáltalán egy hullámhosszon vagyunk.

2012. szept. 3. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 14/f. :)
2012. szept. 3. 16:05
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Mégis mit vártál? Mert én is azt vártam azthiszem:) A gimiben azthinné az ember értelmesebbek vannak... De ugyanazok a hülyék.:) Szerintem ne ott szerezz barátot... Max haverod lesz, de értelmes embert max a világban találsz... Vagy próbálkozz idősebbeknél. Jobbat nem tudok mondani, de nem vagy egyedül. :)


14/F

2012. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Még csak ma kezdődött a suli. Lehet hogy pár nap múlva kiderül hogy az osztály fele jobban tanul nálad. :)

Milyen suliba jársz?

2012. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szakközép. Már írtunk felmérőket, 3-4. vagyok az osztályban azok alapján, de 2 féle jó tanuló van: zárkózott és társaság kedvelő + okos nem csak jó tanul. Én a 2.-ba tartozom, mert meghalok ha nem tudok társaságban lenni. Egyébként egy jó suli, de szerintem idén minden szemetet felvettek. Majdnem 40-en vagyunk egy osztályban... :(

Sulin kívül meg, hogy barátkozzak? Esetleg valakin keresztül. És 2 lány van az osztályban azok is rondák, felettünk lévő osztályokban meg szinte szexbombák. O.o

Mintha ez lenne a legrosszabb évfolyam a suliban. Hallottam is, hogy pár 11.-es mondja, hogy: "De jó, hogy nem most vagyok 9.-es!!!"

2012. szept. 3. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy megy a népbutítás ezerrel, és ezt a te korosztályod szívja meg a legjobban (habár ők nem érzékelik). Ha belecsöppenek egy kamaszkavalkádba, próbálok láthatatlannak tűnni, nehogy kipécézzenek, és elkezdjenek röhögni például azon, hogy bámulok ki az ablakon. Tehát félelmetesek a mostani ifjak. Én most 21 vagyok, de szerintem még pont kifogtam a viszonylag normális osztályt, habár mindig vannak kivételek. Én naplót írtam kilencedikben az első napjaimról, hát én is úgy mentem haza, hogy úristen, én kiiratkozom - ja de tanköteles vagyok. A középsuli eleje úgy kezdődik, hogy van 4-5 csoport osztályon belül: 1. gólyatáborosok (fotózgassuk egymást, puszilkodjunk, nézzünk össze egymás háta mögött), 2. lúzerek, 3-4-5. elkülönült 3-4 személyes klikkek. Én is ilyen klikkben voltam, de 11. elején a gólyatáborosok megunták egymás hülyeségeit, a lányok összevesztek a fiúkkal, és szétvált a csoport. Az én ,,klikkem" összeolvadt a gólyatáboros fiúkkal, és egész jó kis társaság voltak ők a picsogó lánykák nélkül. Szóval nyugi, sok minden meg fog még változni. L21
2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Ohh , a mi osztályunk olyan szinten gyerekes, hogy már most , az évnyitó után elege van belőlünk pár embernek. Nyolcadikos vagyok, egy sima (inkább mondanám átlagon alulinak) általánosban (ez van legközelebb).Az osztályomat eléggé könnyen szét lehet osztani : ribanczos lányok, komoly ,csak tanulós lányok ,nem tanul és még csúnya is , tanul és társasági. Az utolsóba 2-en vannak , velem együtt hárman. A fiúkat pedig a : gyerekesek , akik minden félreérhető dolgokon röhögnek, kockák és normálisak . Amit tehetsz , az az , hogy vársz. Egy idő után mindenki megkomolyodik, akár csak egy kicsit. Kitartáááás :)

14/L

2012. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem a 12. osztályt, de a mai napig üresfejűnek érzem az osztály 80%-át, ahogy 9.-ben is úgy éreztem.

Nem azt mondom, hogy nm változhattok, mert még alig 1 napja "ismeritek" egymást, de a tapasztalat azt mondja, hogy nem valószínű.

Miután már az 1. héten végigkunyeráltak cigiért, meg kérdezgettek mindenkit, hogy szűz-e, utána már elveszett az összes remény :D


És egy szar osztállyal is ki lehet húzni azt a 4 évet, 9.-bn senki nem volt mellettem. Ha meg van 1 barátod, akkor már több nem is kell.

2012. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám :)

Tavaly kb. ugyanígy éreztem, mostanra ez csak annyit változott, hogy megtanultam elfogadni. Rájöttem, hogy magamnak teszek rosszat azzal, ha direkt azon szörnyülködök, hogy milyen hülyék. Inkább megpróbálom élvezni a dolgot, mert legalább nagyon nagyokat lehet röhögni. Tény, hogy nem igazán fogok lelki társat találni az osztályban, de azt lehet máshol is, így viszont napközben általában elég jól érzem magam. Egyébként tény, hogy még sokat fognak változni, másrészt meg egynapnyi tapasztalatból még nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Most nyilván mindenki próbál laza lenni, hogy másoknak szimpatikus legyen. Én abba a hibába estem 9.-ben, hogy nem voltam elég nyitott, ezért nem is nagyon lettek barátaim.

Ha végképp nem bírod elviselni őket, megpróbálkozhatsz egy másik sulival, de ne fűzz hozzá nagy reményeket, mert alapvetően máshol sem mások az emberek és ott neked, újként még nehezebb lenne beilleszkedned.


16/L

2012. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jártam előkészítőre is, már ismerem őket. Köszi a válaszokat, legalább tudom, hogy másnak is ez a baja. Barátom már van pár, de nem az az igazi barát. Mindenen röhög, menő akar lenni. Régen én is ilyen voltam, de áááá. Ezek kikészítenek, kicsit magamra is dühös vagyok, mert most jövök rá, hogy mekkora egy f@sz voltam. Egyébként haverok muszáj, hogy legyenek, vagy jön a kiközösítés, ami még több ááááááá. De itt még az sincs, hogy hülyéskednének órán, mindenki ül csöndben, mint valami agyilag rokkant stréber. De, hogy a felettem levő osztályok nem ilyenek az egyértelmű, azok hülyéskednek (nekem az a normális.). De lehet, hogy csak fosnak az új suliban és azért van katona rend.
2012. szept. 3. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:

hát én már 5éve járok a középsulimba, most csinálom ugye a plus ráhúzást.. mikor megláttam az új 9dikeseket mint valami nem tom nem részletezem inkább...


sajnos változnak az idők, mai 14-15 évesek akik kikerülnek az álltalános iskolából elég érdekesek, nem akarok senkit elitélni de vicc amit leművelnek egyesek..

2012. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!