Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverjaim lenéznek engem, mit...

Haverjaim lenéznek engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két haverom akik mindig lenéznek engem és cikiznek. A barátságot meg nem akarom megszakítani, mert azért jófejek is szoktak lenni. Ez lehet hogy azért van, mert én vagyok a fiúk közül az egyik legjobb tanuló és féltékeny(ek) rám? Mert amúgy az egyik normális de a másik nagyon buta. Szerintetek mit csináljak?

2012. szept. 3. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én először is beszélnék velük, hogy változtassanak a viselkedésükön. Ha ez nem használ, akkor új barátokat keresnék magamnak, akik megbecsülnek. Az igaz barátok nem így viselkednek.
2012. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem igazi barátok, még akkor sem, ha máskor jó fejek. Állj a sarkadra, normális hangnemben, de határozottan szólítsd fel őket arra, hogy változtassanak a viselkedésükön. Ha nem teszik, keress más barátokat. Igen, lehet, hogy féltékenységből teszik, de ez primitív viselkedés a részükről, semmiképpen se legyél rosszabb tanuló emiatt.
2012. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit csinálnak/mondanak?
2012. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig lehülyéznek, és bármit mondok mindig kicikiznek meg mindenemre azt mondják hogy milyen sz*r.
2012. szept. 5. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
ajánlom neked Barbara Berckhan: Verbális önvédelem c. könyvét, nagyon hasznos!
2012. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és ami nincs benne ebben a könyvben, ha buta emberrel kommunikálsz, akkor ne mondj egyszerre túl sokat vagy túl bonyolult dolgokat nekik,vagy olyan dolgokat, amik azt feltételezik, hogy ő(k) egyébként szoktak bármin is elgondolkodni, mert nem fogják átlátni, és ellenszenvessé vagy csodabogárrá válasz a szemükben.
2012. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!