Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen barátról?

Figyelt kérdés

Őszinte, kedves, segítőkész, de nagyon rámenős és néha ez már idegesítő, olyannyira hogy másokat is idegesít és ezért 'cikinek' állítják be a barátságunkat, mármint engem cikiznek miatta.

Pl. most pénteken megmondtam neki hogy nincs kedvem szombaton találkozni vele mert bármelyik másik héten ráérek de most a sulikezdésre kellett felkészülnöm, és csakazért is átjött! Most meg megjavítottuk a gépemet és még valamit rá kellett tölteni. Az előbb, 9 után 3x is felhívott és megkérdezte hogy megcsináltam-e. Mondtam hogy még nem de meg fogom erre azt mondta hogy azonnal csináljam meg. Mondtam hogy később erre az öcsémnek írt Facebookon hogy szóljon már nekem hogy azonnal csináljam meg. Am én 17 /L vagyok ő meg 20/F. Igen, azért (is) lehet ilyen rámenős mert többet akar barátságnál, mondta. én 2x is mondtam neki hogy nem, de úgy érzem hogy a legtöbb ismerősével még mindig megpróbálja elhitetni az ellenkezőjét, ami szintén nagyon idegesít. A szüleim meg mindenben 1etértenek vele mindig, emiatt is van az hogy mindig úgy kell csinálnom a dolgokat ahogy ő gondolja. Szerintetek min tudnék változtatni hogy jobb legyen ez a barátság?



2012. szept. 3. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem az jön le, hogy kedves és segítőkész, de ha valóban az, akkor talán a dac miatt ilyen erőszakos a srác. Talán úgy van vele, hogy ha már társként nem tudod elfogadni, akkor másban legyen meg az akarata. Sokat nem tudsz csinálni, neki sem lehet könnyű. Talán ha túllép az elutasításodon és lesz más barátnője, akkor kevésbé lesznek ilyen undokságai. 27F
2012. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Te írtad le a lényeget, nem barát, rád van állva, beléd van esve, akar téged, mint nőt, mint partnert, mit nem lehet ezen látni? Ha nem akarsz vele járni, akkor hagyd a francba, ez nem fog úgy máködni, hogy "legyünk csak barátok".
2012. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azóta is ezt gondolod róla?
2022. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!