Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt Szegeden olyanok...

Vannak itt Szegeden olyanok akik szívesen dumálnának frissen ide költözött emberrel?

Figyelt kérdés

Azaz velem. :D Az a helyzet hogy most költöztem be a koleszba nem rég, és nem tudok mit csinálni, tök egyedül vagyok annak ellenére hogy sok szobatársam van és sok ember vesz körül. Ha valakinek van kedve dumálni, vagy szintén ugyanilyen cipőben jár, legyen lány vagy fiú szívesen barátkozok vele. :) akár még be is járhatjuk a várost.

géphez nehezen jutok, de majd nézem az üzeneteket.


Üdv: Egy 20 éves vidéki srác.



2012. szept. 5. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Akár. Ha gondolod írj rám
2012. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 X-atosz válasza:

Szia!

Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség klubja: hétfőtől csütörtökig 13-17 óra között tart nyitva EGYETEMISTÁK SZÁMÁRA. A közhiedelmekkel ellentétben NEM vagyunk szentfazekak, CSUPÁN kultúráltabbak, mint (sajnos) az utcán napjainkban rohangáló átlag.

Ha van kedved, nézz le hozzánk (Dugonics tér 12.), várunk szeretettel! :)

2012. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz:)
2012. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is irhatsz:-) 21/L
2012. szept. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még mindig hasonló cipőben jársz írj nyugodtan!:) 16/L
2012. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!