Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ténylég megváltoztak a barátaim?

Ténylég megváltoztak a barátaim?

Figyelt kérdés
Osztálytábor volt amin én nem tudtam részt venni. Sajnos rossz az osztályközösség 15/26 füvezik,iszik,cigizik, és a maradékba van néhány barátom. Amikor visszajöttek, furcsán viselkedtek, nem meséltek semmiről mint azelőtt, olyan mintha valamit közösen titkolnának, pedig én csak érdeklődtem mi volt. Az osztályba több gyerek hagyta ott sportkarrierjét a fű miatt, remélem a barátaim maradtak akik voltak. Kaphatnék tanácsokat, hogya derítsem ezt ki, vagy mi a helyzet?

2012. szept. 16. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. nálunk 9.es osztálykirándulásnál este 10órakor már mindenki a saját szobájában aludt, vagy halkan beszélgettek. 12.ben meg hajnali fél 3kor még boroztak, meg ordibáltak, meg kijártak a szállodából zavarva a többi ott tartózkodót. És csak 4 év a különbség.
2012. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sok embert, főleg a fiatalokat hamar megváltoztathat a körülötte lévő emberek. Azt mondod hogy sokan füveznek az osztályba, és te és a haverjaidnak ez nem tetszik. De mikor elmennek az osztállyal táborozni, akkor tudod milyen ez,nekiállnak 10-15-en csavarni 1-et és gondolom a haverjaid is ott voltak a füvesekkel. Nem akartak ratyinak tűnni ezért ők is beszálltak. Így nagyobb lett a tiszteletük a többi füves és az osztály szemébe. Mire visszaértek a suliba hozzád beszélgetni ők is olyanok lettek mint az a 10-15 füves gyerek. Túl unalmasnak tartanak téged mivel te még nem próbáltad ki ezért nem szólnak hozzád, próbálnak elfelejteni, őrízni a "menőségüket".


Én így látom ezt a történetet.

2012. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem így van :(, de sajnos van abba valami amit leírtál, elsőnek pedig, nálunk már 8.ba füveztek, úgyhogy te még szerencsés voltál :). Köszönöm a válaszokat ment mindnek a zöldkéz :)
2012. szept. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!