Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tönkrement a barátságom a...

Tönkrement a barátságom a legjobb barátommal és nem tudom, hogy mit kéne kezdenem szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben eléggé megromlott a viszonyunk.Először ingadozóvá vált mert néha egyáltalán nem találkoztunk néha meg mindig együtt lógtunk,aztán már csak hébe-hóba és akkor se ö keresett soha hanem én őt.Ezenkivül nagyon sokszor becsapott olyanokkal hogy jön azt én elment , de ő sehol sem volt, és amikor rákérdeztem vagy megsértődött vagy kitalált valami rossz kifogást.Most pedig már vissza se ír az üzeneteimre.Pedig ő volt az egyetlen akit igaz barátomnak tartottam. 17/F(Tudom egy fiú szájából hülyén hangzik ez a sok rinya, de rohadt rossz érzés.)

2012. szept. 17. 22:38
 1/1 anonim válasza:

Ne add fel kérdezd meg tőle, hogy mért nem akar találkozni veled. Vagy mi rosszat tettél.

Szerintem kérdezd meg hogy neki mikor lenne jó hogy találkozzatok .. Nem tudok mást mondani

2012. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!