Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez milyen legjobb...

Szerintetek ez milyen legjobb barátság?

Figyelt kérdés
A lb-m egy évvel idősebb nálam,így nem egy osztályba rájunk. mindig arról beszélek neki hogy mennyire utálom az osztálytársaimat és azt mondja hogyő is az övéit. De most úgy érzem csak 3. vagyok.. nyáron nagyon sokat találkoztunk. De most sulidőben valahogy més lett... Eddig mindig én kerestem az ő társaságát, mindig hétvégénként én hívom fel, hogy találkozunk-e, szóval egyszerűen ő enm úgy viselkedik mintha találkozni akarna velem. Persze ha együtt vagyunk akkor el vagyunk, hülyéskedünk, de pl. két hete is találkoztunk, és fel hívta őt a XY osztálytársa, hogy nem-e találkoznak. Persze ő egyből pattant és húzott is el, és azt mondta nem lesz sokáig, majd hív... 4 óra hoszáig vártam hogy hívjon, de fel sem hívot... és úgy érzem vele szivesebben találkozik mint velem. úgy érzem ők több mindenben hasonlítanak mint én és ő. és úgy fél éve beszélgettünk is hogy engem az nem-e zavar hogy ő sokat találkozik az xy-al, mondtam hogy, nem mert nem akartam őt meg bántani. De engem ez bánt, mert ilenkor úgy érzem mintha 3.-ik lennék...15L

2012. szept. 22. 17:02
 1/3 anonim válasza:
100%
hát figyu..... azt az embert aki elhanyagol, nem akar önszántából találkozni, azt nem nevezhetjük legjobb barátnak. szerintem mond meg neki hogy ez téged bánt. ha ezek után is azt csinálja mint eddig, vagy elkezdi neked mondani, vagy másnak, hogy te milyen kis izé vagy akkor ő soha nem is volt a legjobb barátod.
2012. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ezt tegnap is eljátszotta.:(( Találkoztam vele és amikor hívta őt xy rögtön ment is..:((

(bocsánat, nem szeretnék nevet mondani)

És engem el sem hívot.. Ez nagyon rosszul esett.:((

De olyan rosz rá haragudni, régen minden más volt, igazi két hülye gyerek voltunk, de nagyon meg komolyodott.:((

...Magam maradtam...

2012. szept. 22. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
keress új barátot, akár külföldit is, én voltam úgy, hogy ugyanígy voltam, de én visszaadtam neki, ugyanis volt hogy felhívott a külföldi barátom és mondtam ennek a barátnak, hogy mennem kell, el is mentem, hozzátenném Németországba mentem
2012. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!