Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Direkt csinálják a barátnőim?

Direkt csinálják a barátnőim?

Figyelt kérdés
Mindig előttem beszélik meg hogy az a pasi meg a barátja pont arról beszéltek hogy szerintük milyen gyönyörű az a két lány közbe én is ott ültem és már akkor is rosszul eset hogy engem nem mondtak de mikor megint mind a 3-man találkoztunk ezt ismételgették!Engem mér nem vesz észre senki? Soha nem is lesz pasim?Direkt csinálják?Eddig se volt önbizalmam de hogy már 3x volt hasonló én meg csak sírva elvonulok valahova...Mit csináljak?Mondjam meg nekik?

2012. szept. 29. 16:25
 1/8 anonim válasza:
71%
Nemhinném, hogy meg akartak bántani!
2012. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De félévente előfordul és nagyon rosszul érzem magam....Szerintem nekem soha nem lesz 1 pasim se..:(
2012. szept. 29. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? 13-nál több nem lehetsz... Innentől kezdve elég szánalmas, hogy azon jár az agyad, hogy neked sose lesz pasid...
2012. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%

Ezt írd inkább a szex kategóriába, garantáltan rád írnak vagy tízen.

Akkor aztán válogathatsz a pasik közül. :D

2012. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok...:/
2012. szept. 29. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj,lesz majd pasid. Gondolom még csak 13 vagy 14 éves vagy, még bármit tartogathat számodra az élet, úgyhogy ilyenek miatt ne fájjon a fejed,hogy lesz e pasid vagy nem.
2012. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak, hogy két hülye liba barátnőd mit mond rólad, semmi köze ahhoz, hogy lesz-e pasid és mikor lesz...
2012. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2012. szept. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!