Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tegyek, tanácsok?

Nem tudom mit tegyek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Régen ő volt a legjobb fiú barátom minden nap beszéltünk,nagyölelések,tanácsok....eggyütt hülyültünk stb. Nyáron egyik este (részegen) le akart smárolni de nem engedtem (azt mondtam nemi csak akkor ha józanul is akarja) egy darabig nem történt semmi ugyanolyan jóban voltunk mint eddig,de egy kérdezz-felelek játék során elmondtam ezt a "majdnem csók" sztorit az egyik lánynak akinek bejött a fiúbarátom a lány elmondta a barátomnak hogy én elmondtam a titkunkat és összevesztünk,mert már nem bízik bennem azóta javult valamivel a kapcsolatunk,de korántsem olyan jó mint volt én mindent megteszek hogy újra legjobb barátok legyünk,már a smárolást is megengedtem de az sem hozota helyre a dolgot azt mondta nem utál és nem haragszik rám,de én mégis úgy érzem....mióta nem beszélünk mindennap és nemvagyunk LB-k szomorúvagyok,néha csakúgy rámnöm esténként a sírás,ütesnek érzem magam nélküle,nagyon hiányzik,de úgytűnik örülhetek ha legalább pár szót váltunk :/ nagyon rossz ez az érzés....nincs nap h ne gondolnék rá ez már olyan mint egy "szakítás" de nemérzek iránta mást csak barátságot,viszont barátilag nagyon szeretem és újra a régi viszonyunkat akarom... :/ tanácsok?

2012. okt. 2. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki, vagy mutasd meg neki ezt a kérdést! Sajnos nekem nincs jobb ötletem:S:S
2012. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért köszönöm :) esetleg ötlet hogy férkőzzek a bizalmába újra?!
2012. okt. 2. 17:33
 3/6 anonim válasza:
Ultra gééj xd
2012. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
?
2012. okt. 2. 22:08
 5/6 anonim válasza:
szerintem ne mutasd meg neki ezt a kérdést mert akkor is ideges lesz h a netre felraktad én már csak tudom :/ ..... ink mond el neki személyesen.... és nekem is volt egy ilyen szitum...őszintén rengeteg időbe telik míg újra a bizalmába enged :S ...nekem 1 év alatt sikerült >< .... de azt is úgy hogy majdnem napi szinten találkoztunk és mindent megbeszéltünk...szívügyek,milyen volt a nap,valami személyes dolgot..meg ilyesmi és egy idő után rájön h megtud benned bízni :) csak lassan fog kialakulni...ne siesd el .. :)
2012. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 4. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!