Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok itt élni, sem pedig...

Nem tudok itt élni, sem pedig így, hogyan bírjam ki még májusig?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek és úgy érzem megfolyt, annyira nincs amit itt csinálni, munkalehetőség nincs, új emberekkel sem lehet nagyon ismerkedni, mert mindenki elvonul a kis vackába és nem lehet kirángatni sehonnan. A fő problémám pedig, hogy májusig ide vagyok kötve, addig nem tudok máshova menni, de úgy érzem megöl ez a környezet. Valaki volt már ebben a helyzetben? és mit tudnék tenni májusig? jelentkeztem önkéntesnek, de nem tudom az is mennyiben hoz változást majd és a szülők is egyre inkább csak megfolytanak és magukhoz láncolnak. 22.l

2012. okt. 17. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Én egy faluban nőttem föl,oda jártam általánosba 8 évig és ugyanazokkal az emberekkel voltam összezárva.Én akkor éreztem azt,hogy megőrülök tőlük.De amikor gimibe mentem,kinyílt a világ.
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

társkereső? Az interneten egy rakás ilyen lehetőség van.

És nem csak szex/párkapcsolatot, hanem barátot, kirándulótársat, levelezőpartnert, stb.-t is lehet keresni. Az önkéntességet nagyon jó ötletnek találom.

Hobbi?

2012. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!