Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy a volt...

Lehetséges, hogy a volt legjobb barátnőm valamilyen szinten ismét barátkozni szeretne velem? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Egy közös ismerős tele beszélte a fejét a legjobb barátnőmnek... rám haragította, ő még csak nem is személyesen, hanem facebookon egyik napról a másikra közölte velem, hogy vége, felejtsem el nem vagyunk barátnők többé. Össze törve, szét tépve és megrongálva az ajtómhoz tette azokat a dolgokat amiket tőlem kapott ajándékba és írt egy sms-t is, hogy csomagom van az ajtóm előtt... megis fenyegetett, hogy betöri az orromat, ha írok neki vagy bármi más és facen le is tiltott aztán ezt feloldotta, illetve onnantól levegőnek nézett és azt mondta örökre törölt a fejéből is minden emléket ami valaha össze kötött minket... Ez volt kb fél éve. Mostanában bár ritkán, de köszön, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szeretnék új barátokat szerezni, de ő ezt nem engedi... először számon kérte azt az fiatal pasit akivel beszélgetni szoktam, hogy milyen jogon beszélget velem, aztán az unoka húgom a tudtomon kívül elkezdett ezzel a barátnőmmel levelezni, mert kíváncsi volt pontosan, miért haragszik... ekkor el kezdett pattogni az unoka húgomnak, hogy úgy látja nagyon jól meg vagyok nélküle új barátnőm is van meg ilyenek, mert látott egy csajjal, akiről teszem hozzá nagyon jól tudja, hogy utálom, és amikor látott azzal a csajjal épp lekoptattam. Aztán amikor megint látott beszélgetni egy fiatal pasival durcásan letiltott facen megint... az a közös ismerős közben továbbra is uszítgatja meg ilyenek és rosszul esik ez nekem, mert szó szerint mindent bele adtam ebbe a barátságba és nagyon hiányzik is a barátnőm... És rosszúl esik amikor látom, hogy napi rendszerességgel órákon át beszélget azzal a csajjal, aki rám haragította, mert tudom az csak kihasználja... Sok emberrel meg csinálta már ugyanezt az a nő... Szó szerint bele betegedtem abba, hogy őt elveszítettem... ő volt az egyetlen barátnőm, mert alkoholista szülőkkel meg fogyatékos tesóval ő volt az egyetlen. aki elfogadott... Létezik ilyen, hogy valaki elfelejtse a szép emlékeket és miért akadályozza meg mindig, hogy ismerkedjek?

2012. okt. 22. 03:23
 1/3 A kérdező kommentje:
a telefonszámomat se törölte ki... amikor ismét feloldotta a tiltást egy darabig nem csináltam semmit, aztán kíváncsiságból ki tettem egy volt osztálytársamat testvéremnek facebookon erre ő megint letiltott... (de majdnem egy évig ő volt az én lánytestvérem facen, még közénk nem állt az a nő, hisz olyanok voltunk, mint a testvérek)
2012. okt. 22. 03:32
 2/3 anonim válasza:
100%
Hűha...szóval. Hát figyelj nyáron énis rettenetesen összevesztem a barátnőmmel...én eldöntöttem, hogy nem beszélek vele stb. de hidd el, hogy ez nem ilyen egyszerű. Én se tudtam megutálni, és legszívesebben azt kívántam, hogy bár mindenki olyan mérhetetlen haragot érezne iránta mint én. Mondjuk én nem vagyok olyan gyerekes hogy megakadályozzam, hogy mással barátkozzon vagy ilyesmi. Hát szerintem a legjobb ha esetlegesen most felvagy oldva írsz neki egy levelet, hogy ha valamikor is jelentett neki valamit a barátságotok, akkor rádszán fél órát az életéből, hogy ezt megbeszéljétek. Lehet, hogy nem fog belemenni, de ha igen akkor mondd el neki ezalatt a beszélgetési idő alatt, hogy neked hiányzik és nemtudod miket mondott neki az a lány, de te nem hazudnál neki. Szükséged van rá és hiányzik neked a sok együtt töltött idő és ha még nem is békültök ki legalább mondja el miért haragszik rád. Amennyiben nem akar beszélni veled szard le... nem érdemli meg a barátságotokat.
2012. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a barátnőd is BORZALMAS, de avval a lánnyal kéne lerendezni aki ellened haragította!
2014. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!