Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves kor fölött lehet még...

20 éves kor fölött lehet még barátokat/társaságot találni magadnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre,hogy 20 éves kor után már mindenkinek megvan a saját társasága,barátai, suliból-egyetemről stb...

Igazából ezen nem is csodálkozom.Nekem is vannak haverjaim de mindegyiknek van egy saját társasága ahova tartozik, hát én sehova se tartozom, néha egyik másikhoz becsatlakozom de ez úgy nem ugyan az.És így ,hogy 20éves vagyok már nem is nagyon tudom honnan kereshetnék magamnak társaságot.Mielőtt írná valaki keressek valami hobbit, sportolok lejárok konditerembe de azért az nem az a hely ahova barátkozni járnak az emberek,mindenki végzi a dolgát.Nem is vagyok olyan barátkozós idegenekkel.De jó lenne egy saját társaság akikre mindig lehet számítani és ellehet menni ide-oda. 20/F



2012. dec. 7. 22:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
mar miert ne lehetne? Baratkozz ossze jobban azokkal a haverjqiddal akiknek van tarsasaga es biztos bekerulsz majd. Am en is ogy vagyok, hogy mindig csak ugy odacsapodok a tarsasaghoz csak en pont h elvezem h nem tartozok bele ugy konkretan egy nagy tarsasagba sem
2012. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy a társaságom minden tagja külföldre ment dolgozni, vagy messzire költözött. Én is csak úgy hozzácsapódok másokhoz, de nem úgy tűnik, hogy akarnának új barátokat.
2012. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

jó csak ezt az odacsapódást azért már kicsit cikinek érzem, nem akarom az legyen,hogy "oké haverok vagyunk de mért lógsz mindig rajtunk?"

Példa:Volt már ,hogy valami havert kérdeztem ,hogy na buli hétvégén? Nemért rá, de közbe saját társaságával úgy alakult még is csináltak valamit.


Tehát érted nem akarom senkire se ráerőltetni magam, itt egy rendes barát mondjuk felhívott volna ,hogy na figyelj még is jó megyek ezzel-azzal ide ha akarsz gyere te is!


Meg azért nem is mindig van program például ma estére se tudtam összehozni semmit...

2012. dec. 7. 23:14
 4/16 A kérdező kommentje:

"de nem úgy tűnik, hogy akarnának új barátokat."


Így van ,van már egy összeszokott csapat és úgy elvannak, így néha buliba 1-2 ember becsatlakozik az oké de csak addig.

2012. dec. 7. 23:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló problémával küzdök mint te. Az egyetemen bekerültem egy bandába, eleinte jó volt, de egyre többen lettünk, és belekerültek olyanok is, akik teljesen átformálták más irányba az eredeti bandát, ami nekem nem nagyon tetszett. Az eredeti banda rockos kocsmás vidám társaság volt, eljártunk biliárdozni, sörözni, koncertekre stb. Aztán eldiszkósodtak az új ismerősök által, lejártak az egyetemi clubba dj szatmárit vagy mi a tökömet hallgatni meg diszkó-lötyögni. A sört meg a biliárdot felváltotta a színes csillogós ruha és az idióta vihogás. Hát én pedig lassan elmaradoztam, és már ők sem hívtak el magukkal. Most már nincsen megszokott társaságom, sőt barátaim is alig. "Jó volna ha a régi banda ismét összejönne"- ahogy Deák Bill Gyula is énekli :)

23 N

2012. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Lehet, csak NAGYON nehéz.

Nehogy azt hidd, hogy az iskolai barátságok megmaradnak. Vannak, amik igen, de nálunk például már alig 1-2 ember tartja a kapcsolatot az akkori barátaival. Hm, nem is voltak igazi barátok. Igen, tényleg csak addig ok, amíg 1-2 buli erejéig ott vagy(pláne, ha fizetsz is), de tovább már nem kellesz.

Ha meg a régi banda szétment, akkor ne akard újra, nem fog menni. (vagy ki tudja, de nem jósolok sokat)

Tapasztalatból írom, nálunk diploma után nagy nehezen összehoztunk egy találkozót, háát, még jó, hogy szólt a zene, annyira nem tudtunk miről beszélni. Érezhető volt, hogy ez már nem megy. Aztán próbáltuk még évente összehozni utána, de már nem jött mindenki, nem is válaszoltak a hívásra. Így többet már nem ülünk össze.

Az iskola ideje alatt szép volt jó volt, de ennyi volt.

30/N

2012. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
hat mondjuk az ugy szivas tenyleg hogyha nem vagy olyan joba egyikkel sem, hogy alap legyen hogy hiv.. Hat nemtudom.. De itt csomoan irnak h nekik is ez a bajuk, mondjuk irj nekik egy uzit :D
2012. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem én a te problémádat is. Volt egy jó társaságod de szép lassan megváltoztak de te nem akartál velük változni hanem maradtál amilyen vagy.


Mondjuk személy szerint én se különösebben kedvelem az ilyen szórakozó helyeket, jobban érzem magam egy Pubba vagy kocsmába/romkocsmába.Volt is ilyen ,hogy ment pár haverom, kérdeztem hova mennek ,mondták, de nekem nem volt kedvem táncikálós helyre menni ,így végül otthon maradtam.

De néha azért ha úgy van elmegyek, vagy ha egy társasággal elmegyek szórakozni és a végén ott kötünk ki.

2012. dec. 8. 00:16
 9/16 A kérdező kommentje:

hat mondjuk az ugy szivas tenyleg hogyha nem vagy olyan joba egyikkel sem, hogy alap legyen hogy hiv.. Hat nemtudom.. De itt csomoan irnak h nekik is ez a bajuk, mondjuk irj nekik egy uzit :D


Ez az internetes dolog se feltétlenül működik mert oké,hogy van egy közös tulajdonságunk,hogy "egyikünknek sincs társasága" de ahhoz ,hogy valóban közös érdeklődési körötök vagy felfogásotok stb.. legyen nagy szerencse kell.

És itt valakivel elkezdesz levelezgetni nagyon nagy eséllyel a vége úgy is az lesz,hogy írtok 2-3 üzenetet aztán annyi elfogyott a közös téma, és mivel kb. semmitse tudsz a másikról nem tudsz mit írni se már.

2012. dec. 8. 00:22
 10/16 A kérdező kommentje:

# 6/9 tegnap 23:59


Nekem a haverjaim legtöbbjénél pl. azt látom,hogy középsuliból megmaradt, egyetemről, vagy lakóhelyéről vannak az ismerősei meg hasonlók.

Én 2 közép suliba jártam de egyikben sem volt erős osztály közösség ,tudtommal már kb. senki se jár össze senkivel.


Bízom benne,hogy azért lesz még valamikor saját baráti köröm, egy munkahelyről vagy hasonló, csak az a baj,hogy jelenleg nincs és most vagyok fiatal, most van rá időm.


Rossz érzés mikor mondjuk egy szombati estén 20 évesen itthon kell ülnöm pedig szívesebben szórakoznék valamerre csak épp senki nem ér rá...

2012. dec. 8. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!