Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most őszintén, mi a véleményet...

Most őszintén, mi a véleményetek erről, mit tennétek ilyen helyzetben? Ilyen idiótával? (cigisek jobban megértik)?

Figyelt kérdés

Nos, több mint 3 éve együtt vagyok a barátommal, és neki az egyik legjobb barátjáról lenne szó: Robi.

Ez a Robi nem mondhatni hogy szegény gyerek, szüleivel él még, saját plazma tvje van stb, de viszont engem állandóan le húz cigivel...3 éven keresztül pl. nyáron mikor lent voltunk minden nap, feszt csak cigit kért, volt otthon nekik dohányuk, de lusta volt tölteni, vagy töltött vag 5 szálat és utána megint jött az : adj már egy cigivel, jó nem sajnáltam, barátom.

De mikor már folyamatosan ez megy 3 éven keresztűl, és sokszor csak nekem van cigim akkor már kezdem idegesiteni magam, mert nekem kb kitartana egy doboz 2 napig is, de miatta egy estét sem....pénz megy el vele,át tértem a dohányra, nem győztem tölteni a cigim, ő neki ott volt otthon ingyen...de lusta volt, ő is adott már nekem cigit de az lóf@asz ahoz képest én mennyit..nagyon ritkán tudott adni.....

Én a helyében gázul érezném magam, nyáron össze csapodtunk egy új társasággal, ott két csak már sunyiba cigizett miatta, meg mikor elment, akkor gyorsan gyujtsunk rá mig vissza nem jön....kérdeztem tőlük hogy szerintük akkor één mit érzek?????

Barátomnak már panaszokdtam, ő rá is szólt hogy ne kérjen többet tőlem, 2 hétig tartott....

A szülei nem cigiznek már ezért már végkép nem tud honnan cigit szerezni, ha van pénze elbassza másra vagy egy doboz cigire nem hogy dohányra nem miert, én úgyis cigiztetem....

És nekem elég rosszul mennek a dolgaim most, leszokoba vagyok, minélé kevesebb cigit szivok el ezért már, egy kis csomag dohányt kell beosztanom magamnak 2 hétre, inkább csak hétvégenként cigizek mikor iszunk, mert akkor nagyon kell, most is szülinapot ünnepeltünk, ő vett egy doboz cigit én meg a maradék csepp dohányomat töltöttem meg, és szépen besoztottam magamnak estére, direkt kevesebbet szivtam is hogy kitartson, erre ő a dobozát elszivta 2 perc alatt, és megint jött az: adj már egy cigivel....hát betelt a pohár mondom NEM...és még ő háborodott fel??őő???

Másnap irtam neki.kb szépen megkértem tőle hogy fejezze be,elegem van, nem adok többet, meg hogy miért,


És én vagyok a szemét láda én vagyok a köcssög, és szerinte én azt mondom hogy miatta csőd szélére kerülök, hát baj van az agyával, esküszöm, csak kértem valamit..meg hogy felsőbb rendünek érzem magam, és hogy én hogy reagálok egy ilyen apró dologra...és oksodkodott okoskodott, inkább letiltottam, nem voltam rá kiváncsi



2012. dec. 11. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki a cigimből, megmondanám hogy ne haragudj haver de nekem is pénzbe kerül, próbáld meg megoldani.Max megsértődik.
2012. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondj nemet. És ne foglalkozz vele, ha megsértődik. Vannak ilyen hülye emberek,akik csak akkor jópofiznak veled, ha adsz nekik valamit. Ha meg nemet mondasz, akkor szépen továbbállnak és nem ismernek többet.

Nem kell bánni,ha egy ilyen embertől megszabadulsz. Jobb lesz ,hidd el.

2012. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ilyen ismerősök miatt van az, hogy mindig azt mondom, hogy nincs cigim, vagy pedig azt, hogy ez az utolsó szálam.
2012. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!