Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány meg akar verni, mert...

Egy lány meg akar verni, mert szerinte nem tisztelem eléggé. Mit tegyek? Másnak is volt ilyen ügye?

Figyelt kérdés
Egy elég balhés suliba járunk, nem ritkák az ilyenek. Ez a csaj pár balhéban már részt vett és nem vesztesként. Azt mondta, hogy a csicskájává tesz. Ha nem állok ki vele, akkor annak tekint. A tanárok semmit nem tesznek. 14/L

2012. dec. 16. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Szólsz a szüleidnek. Valamelyikük menjen be a suliba, és a következőt kell mondania. "Először és utoljára szólok, hogy oldják meg a helyzetet. Ha nem sikerül, megyek a sajtóhoz, ők örömmel foglalkoznak majd az üggyel."
2012. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 intrepid ***** válasza:
85%
Nincs fiútesód? Barátod,- haverod? Ki kellene valakinek verni a sz*rt is az ilyenből, attól lenyugodna. Fogadni mernék, olyan családból jött, amelyik teli van börtöntöltelékkel, az ilyen duma a sittre jellemző. Nem cigány véletlenül?
2012. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát am igen, AZ a csaj. Tesóm nincs, itt kiállni a másikért meg nem jellemző. Amúgy már bunyóztam én is 1-2x magyar lányokkal, de ez a csaj elég keménynek tűnik.
2012. dec. 16. 12:33
 4/15 intrepid ***** válasza:
Nem vagyok fiatal, elég régen rájöttem arra, hogy nincsen erős ember, - legfeljebb többen kell nekifogni a melónak. Vagy így, vagy úgy, de sok szerencsét, semmiképpen se hagyd magad megfélemlíteni.
2012. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Mán megbocsáss, de te is cigó vagy?
2012. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
MáN megbocsáss, szerintem kiderült, hogy nem. Ha az lennék nem biztos, hogy félnék tőle..
2012. dec. 16. 14:07
 7/15 anonim válasza:
Ha visszalépsz, akkor evidens, hogy a csicskája leszel. Állj csak ki ellene, és ne hagyd magad. Valószínáleg ha nyersz, ha vesztesz, de tisztelni fog, mert kiálltál vele szemben...
2012. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Ne süllyedj le az ösztönlények szintjére. A dominancia érvényesítésének ez a módja az állatvilágra jellemző. "Bunyóba" önként ne menj bele. Ha megtámad és nem tudsz elmenekülni, akkor persze védekezz. Beszéld meg a szüleiddel is. Kérj segítséget az osztálytársaidtól és te is ajánld fel a segítségedet hasonló esetre, szóval keress szövetségeseket.

Az, hogy ő minek tekint, az az ő magánügye, az általa alkotott szabályok csak arra érvényesek, akik belemennek az ő "játékába".



/micsoda világ, lassan már örülök, hogy öreg vagyok..../

2012. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy ilyen világ lesz...és egyre rosszabb lesz...
2012. dec. 17. 00:00
 10/15 rostas martin válasza:
0%
remelem a csaje kiveri beloled a fost is
2013. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!