Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Kivel beszéljek...

Mit csináljak? Kivel beszéljek ezek után?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem a gimit és tök átlagos voltam,volt egy legjobb barátnőm,nem voltam népszerű,de jó volt az életem.Viszont szerelmes voltam 8 évig egy ált. sulis osztálytársamba,aki egy bunkó,nagyképű,gazdag szépfiú,akiért odavannak a lányok és tudtam,hogy nincs nála esélyem.Azt hittem,hogy elmegyek gimibe és elfelejtem,de itt is osztálytársak lettünk.Valamilyen szinten jóban voltunk,mert néha beszélgettünk és segítettünk egymásnak pár dologban.


2 hete elmentünk Angliába és Franciaországba és ott valami kialakult köztünk,az Eiffel-torony tetején elmondta,hogy fontos vagyok neki,még ha nem is mutatja ki mindig és elég sok mindent elmondott és megcsókolt,utána az egész úton vele voltam,együtt aludtunk,mellette ültem a buszon és olyan volt,mint egy tündérmese.Utána hazajöttünk és itthon is minden jó volt,szombaton nála aludtam és történt néhány dolog köztünk.Elmondtam a legjobb barátnőmnek ezt és kiborult és elmondta,hogy neki tetszik a srác,csak nem merte elmondani,mert azt hitte,hogy nem komoly a dolog és megsértődött.Elkezdte terjeszteni,hogy egy ribi vagyok,lefeküdtem a sráccal és a legjobb haverjával,pedig csak annyi volt az egész,hogy még szombaton hárman elmentünk pizzázni és ott készült hármunkról egy kép és Facebookra azzal a címmel lett feltöltve,hogy "őrült este",de utána a legjobb haverja hazament.

Most a barátom Svájcban van az anyukájánál(a szülei elváltak,az anyukája ott él),szóval ő nem látja,mikor a suliba piszkálnak,összeírják a padomat és a szekrényemet minden nem éppen szép jelzővel,meg olyanokat mondanak,hogy "a legjobb barátok tényleg mindent megosztanak".A volt legjobb barátnőm nem áll velem szóba,mással nem vagyok annyira jóban.

Facebookon is látom,hogy kiírnak valamit és tudom,hogy rám céloznak vele.A barátom szerint ne érdekeljen,hogy mit mondanak,úgyis abbahagyják pár napon belül,főleg,ha látják,hogy nem érdekel a dolog.


Eddig boldog voltam,de most mindenki engem piszkál,röhögnek rajtam,sugdolóznak.Mintha embert öltem volna vagy valami...



2012. dec. 17. 20:33
 1/2 anonim válasza:
Szard le az ilyen barátnő nem igazi barát mond meg neki h azért mert neki nem jött össze azért nem téged kell b.szogatni! És ha ő lek.rváz mond meg neki szépen lazán bocs mert te szerencsétlen vagy azért nem engem kell hibáztatni ennyi ne hagyd magad ha a barátod hazajön majd ő megvéd addig meg szólj vissza nekik ennyiii és a barátságotokat na sajnáld mert ő tényleg nem igazi barát szard le keress másokat esetleg a pasid haveri köréből :)
2012. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"történt néhány dolog köztünk" . Ezzel pontosan mire célzol? Amúgy az ilyen barátnő nem igazi barátnő . Egy igazi barátnő megértené h,hogy te tetszel a srácnak , és inkább örülnie kéne ,hogy legalább ez egyikőtöknek jól alakult és összejöttetek. Próbálj barátkozni másokkal de hadjad először egy kicsit. Nemsokára lesz egy újabb ciki dolog és elfelejtik. és ha megjön a barátod aki "bunkó,nagyképű,gazdag szépfiú" akkor ő ha szerencséd van kiáll melletted és valószínüleg egy ilyen srácra jobban odafigyelnek. De ne mutasd h zavar. Támaszkodj családra, a pasidra, illetve olyan barátaidra akivel még lehet valami kibékülés. A barátnőd meg megbékél és írhatsz is neki egy sms-t. :D
2012. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!