Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Azt vettem észre, hogy...

Fiúk! Azt vettem észre, hogy a pasiknak nagyon bejön ha egy lánynak sok a barátja, bulizik a baráti társasággal stb. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanannyira tetszik a lány, ha annak nincsenek nagyon barátai, nem tud kivel bulizni, de amúgy menne néha. Mit gondoltok erről? 18/L

2012. dec. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom erről kedvesem, hogy jobb ha kevés barátja van mint sok, így legalább nem csapják le a kezemről.

A sok barát az csak baj, és sok a kavarás

20/F

2012. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Egyetértek a Kedves 1.vel.

24F

2012. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem, nem igaz.

Én sokkal jobban szeretem, ha kevés barátja van és nem annyira bulizik. Meg is mondom miért:


- Akinek kevesebb barátja van, arról látom, hogy nem felszínes, vagyis a mély kapcsolatokat részesíti előnyben. Többet ér az, akinek van 3-4 igazi jó barátja, mint akinek facen 2000 ismerőse van és mindenkivel köszönőviszonyban van, meg jópofizik, de ebből senkire sem számíthatna, ha vmi nagy gáz lenne....

- A bulizós lányokat könnyen lecsapják az ember kezéről, egy kis alkohol + folytonos pörgés + partik sosem tesznek jót egy kapcsolatnak....persze könnyebb megszerezni egy ilyen lányt, de ami könnyen jön, könnyen megy....


Szóval, szórakozni persze jó egy ilyen pörgős, sok baráttal rendelkező lány, de komoly kapcsolatra hanyagolnám.

Mellesleg volt már hogy egy ilyen lány akart velem járni, de szépen lekoptattam...nincs szükségem ilyenre, mivel én sem vagyok bulizós, és többre tartom a normál emberi kapcsolatokat a felszínes röhögcsélős haverságoknál....


Vagyis: nem ugyanannyira, hanem sokkal jobban tetszik egy kicsit visszahúzódóbb, nem annyira bulizós lány! Kb. 200% előnnyel indul nálam az ilyen!

2012. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%

Önmagában ez nem igaz. Inkább ha jókedvű, beszédes és közvetlen (ami miatt sok barátja lesz általában).


20/F

2012. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nagy tévhitben élsz,a pasikat ez marhára nem érdekli...
2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!