Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy konkrétan...

Mit csináljak hogy konkrétan válaszoljon valamire?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Rengeteg dologgal van az hogy anyumtól kérdezek valamit és mindig azt mondja hogy ő nem tudja eldönteni.Pl egy konkrét eset:Már féléve kérdezgetem tőle hogy mikor mehetek át a barátaimhoz(mindig ugyanoda akarok,csak több emberrel is jóban vagyok onnan)és mindig azt mondja hogy ő nem tudja eldönteni, meg azt hogy mért kell most rögtön eldöntenie? De már féléve kérdezem,szóval nem rögtön kellett volna).Nem azzal lenne baj hogy azt mondja hogy még nem,hanem majd ekkor és akkor mehetsz hanem hogy mindig ezt mondja hogy nem tudja eldönteni.

2012. dec. 23. 13:10
 1/1 anonim válasza:

ismerem ezt a 'módszert', nem akarja megengedni de visszautasítani se nehogy ő legyen a rossz^^

egyik megoldás, hogy kitartóan ostromlod amíg nem ad választ

a másik pedig, hogy mivel patthelyzetet alakít ki számodra, eldöntöd helyette h mi legyen VELED

én meglátásaim erről az, hogy a kérdezés csak feljogosítja a szülőket arra h uralkodjanak és tőlük függjön a gyerek^^

számomra teljesen jó módszer volt, hogy szóltam ha akartam valamit, mert azért eltűnni nem kellXd beleszólás meg akkor lehetett ha szükségem volt tőlük valamire (pl: pénz), hiszen akkor azzal kapcsolatban rendelkezhetnek

2013. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!