Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már elegem van belőlük....

Már elegem van belőlük. Hogyan vághatnék vissza nekik?

Figyelt kérdés

Az történt hogy egy barátnőmnek megmondtam az őszintét hogy puskázással én is elérnék jó jegyeket de ugy nem fogok puskázni hogy pont lát a tanár.( ő egy pont olyan helyen ült ahol senki nem látja)

Na és ezen a többi lány felkapta a vizet hogy mégis mit képzelek magamról és hogy miért mondok ilyeneket neki stb..

És azóta folyamatosan beszólogatnak,leégetnek mindenki előtt,kibeszélnek,facebook-on a képeimhez is olyanokat kommentelnek amik nem tetszenek...szóval mostmár nem tudom hogy mit csináljak.. és nagyon rosszul esik ez az egész..

és igazából fogalmam sincs hogy ezt az ügyet miért kellett ennyire felfújni mert én tényleg csak az igazságot mondtam meg neki és szerintem nem kellett volna így reagálnia rá.

kérlek segítsetek!



2012. dec. 28. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
egyépként 14/L vagyok és 8.os
2012. dec. 28. 16:07
 2/2 dj borsoszem válasza:
Szerintem ne figyelj rajuk . A baratnod is haragszik rad ? Mert ha nem akkor foglalkozz inkabb vele mintsem a tobbiekkel . De ha tovabra se szalnak le rolad , akkor mond meg nekik kerek-perec , hogy ne beszeljenek ki a hatad mogott es hagyjanak beken .
2012. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!