Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kisvárosban baráti társaság....

Kisvárosban baráti társaság. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakok, a fiatalok között megvannak a nagyobb baráti "csoportok" én viszont egyikbe se tartozok illetve senkit se ismerek. Így eléggé rossz nekem. Még ha ismernék is valakit aki hívna magával, már annyira összeszokottak, kritikusak ha valaki be akar kerülni a társaságba. Mit tegyek szerintetek? Vagy inkább hagyjam az egészet?

2012. dec. 29. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv! 16évesen fiú létemre én is pontosan ebben a cipőben járok,az egész ott kezdődött hogy volt egy köcsög osztályom amit 6.ba ott is hagytam.(ez a városbeli suli volt)7.ben elmentem az innen 7km-re lévő faluba ahol az igazgató a képünkbe hazudta hogy ez milyen fasza 1 iskola meg hogy mennyire összetartó..hát egy romáktól hemzsegő lepra telep volt ahol 1évig a folyosón sétáltam fel s alá a szünetekben mert az osztályteremben nem lehetett nyugodtan ülnöm 1 percet sem.Utána 8.ban elmentem egy másik suliba ami szintén kb ugyan ennyire van csak az ellenkező irányban.Ez egy tök jó iskola volt (talán mert épp abban az évben ment oda anyum igazgatónak)na m1 itt jól elvoltam,lettek spanjaim is.Csakhogy ők szak meg szakközépbe mentek nem 2tannyelvű gimibe mint én:S A 9.et már újra a saját városomban kezdtem,aminek meg is mondom a nevét Pásztó(Nógrád megye).Nos mivel az utóbbi pár évemben nem Pásztón jártam suliba ezért énnekem sincsenek a városon belül barátaim haverom is csak mostanra 10.re van összesen 1.Az is bekavart hogy mivel jó magam eléggé befelé forduló de büszke teremtés vagyok ezért nem igen mentem oda nyalizni azoknak akiket már 1x leírtam magamból:( másrészt meg ebben a gennyes gimnáziumban szarni sincs ideje az embernek hétközben..Na de kérdésedre válaszolva én is annyit tudok és tudtam tenni hogy megpróbálom a hozzám hasonló tipusúak körét keresni,vagy olyanokét akikhez szívesen csatlakoznék és ezt meg is mondom nekik,persze ezek nem a régi "kollégák"közül kerülnek ki:)Nekem most pl az volt a szerencsém hogy lebukott hozzánk egy gyerek aki pásztói,na azzal próbálok közös programokat szervezni,illetve próbálnék de azért sikerülget:D Rossz társasághoz szerintem ne csatlakozz,nem éri meg.Tanulj és akkor oda mész ahová akarsz.(Egyetemre,főiskolára)én is ezt tartom az egyetlen és utolsó lehetőségemnek..Egyébként leírhatod te is a helyzeted bővebben hátha úgy találunk vmi megoldást;)
2013. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!