Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik jobb? Ha depressziósnak...

Melyik jobb? Ha depressziósnak gondolnak a barátaim, vagy ha én szenvedek magamban? L/15

Figyelt kérdés

szval az van, h hát én jobban szeretem a barátaimat, mint ők engem és ez most nagyon rossz nekem. sok helyen olvastam, h ezt jó nekik elmondani, hátha javíthatunk a helyzeten. és úgy mondtam is nekik, de ők állandóan azt szűrik le, h milyen depis vagyok blabla, pedig nem ezt akarom nekik közvetíteni. ha viszont nem mondom el nekik, akkor az nekem nagyon rossz.

valaki segítsen!!!ilyenkor mit lehetne csinálni?



2013. jan. 1. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegében azt kérdezed mi a jobb, ha depressziós vagy vagy ha annak gondolnak. Az utóbbi azért szerintem kicsit jobb.
2013. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát de igazán nem vagyok depressziós. épp ez az!! de ők azt hiszik. bármit csinálok, mindenből azt szűrik ki.
2013. jan. 1. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha sokáig magadbafojtod és rosszul érzed magad depressziós lehetsz
2013. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, viszont ha elmondom nekik, azt hiszik, hogy egy érzékeny barát vagyok, aki állandóan csak lelkizni tud. pedig ezt nem akarom, és igyekszek ellene tenni, de nem nagyon megy:/
2013. jan. 2. 19:06
 5/7 anonim válasza:
Ha nem hallgatnak meg, és nem értenek meg téged, akkor nem igazi barátok, nem érdemes velük foglalkozni... Keress olyanokat, akiknek elmondhatod a problémáidat, nem mondják rád, hogy depressziós vagy és tényleg odafigyelnek rád.
2013. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:// de én szeretem őket.nagyon!
2013. jan. 4. 16:36
 7/7 anonim válasza:
barátkozz olyanokkal, akiknek te is ugyanúgy fontos vagy, mint ők neked. amúgy ne szenvedj magadban. legyél lazább, próbáld meg élvezni az életet, hisz csak egy van belőle neked is és nekem is. sok sikert hozzá ;)
2013. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!