Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 9. fiú vagyok. Egy barátom...

9. fiú vagyok. Egy barátom lett akivel egész jól kijövök. - Azt akarom megtudni hogy tényleg a barátom vagy mit tudom én mi is?

Figyelt kérdés
Pl.: az mit jelenthet hogy amikor elköszöntünk egymástól kicsit elszomorodott? vagy pl ez kicsit más téma hogy órán hülyéskedtünk de közben egy kis időre megálltunk és egymást néztük...(közbe egyik osztálytársam mondta a barátomnak hogy ez elég b*zis volt) ez mit jelenthet lehet hogy meleg? vagy mit? már régóta gondolkodom kéne egy kis segítség előre is köszönöm :D

2013. jan. 19. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinném és ha az is 9 évesen még változhat attól hogy valaki homoszexuális kemény 9 évesen lehet 4 év múlva nyáron gép előtt zsepivel tolja a Redtubot.
2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor nem volt egyértelmű.. "kilencedikes" :D
2013. jan. 19. 21:47
 3/20 A kérdező kommentje:
én is meg a barátom is kilencedikes:D
2013. jan. 19. 21:50
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja az úgy más :) Bocsika de akkor is ugyan annál tartok ki mint az előzőnél szerintem nem homokos :)
2013. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

lehet picit zavarodott még:D

még ismerkedni akar hát friss barátság :D nem 1 éves :D (gondolom) lehet még vizsgálódikxD

2013. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: lehet :DD de majd kiderül köszönöm a válaszokat:D
2013. jan. 20. 15:58
 7/20 A kérdező kommentje:
és úgysem fura hogy egyszer tesin hülyéskedtünk és megfogta a tököm... én úgy tettem mintha nem éreztem volna mert nem akartam hogy cikin érezze magát, de láttam rajta hogy várja hogy beszólok-e neki vagy valami vagy hogy mondok rá valamit.. így se fura? lehet hogy nem meleg de akkor is szokatlan :D
2013. jan. 20. 16:01
 8/20 anonim válasza:

ja hogy itt már répafogás volt

akkor lehet pici ferde hajlama van benne nem hinném h buza volna de szerintem ha megint lesz egy ilyen érdekes fogás vagy nézés esetleg szólás akkor azért kérdezd meg h valami hátsószándéka nincsen e.

2013. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
és ha ez a "répafogás" :DD a második volt? :DD az első az úgy volt hogy bele vállaltam a gyomorszájába(véletlen) és aznap később oda nyúlt mintha meg akarta volna ütni de nem ütött és későn vettem észre és hozzá ért (nem fájt) és azt mondta hogy ez bosszú volt amiért gyomorszájon vállaltam...
2013. jan. 20. 16:26
 10/20 A kérdező kommentje:
nem gyűlölöm a melegeket semmi bajom nincsen velük csak tudjam hogy az-e vagy nem :DD
2013. jan. 20. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!