Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem valaszol azokra...

Miert nem valaszol azokra amiket kirakok az uzenofalara?

Figyelt kérdés

Oke, tudom, hogy nem a feszbuk a vilagmindenseg, szoval ne gyertek nekem olyan valaszokkal hogy get a life meg hogy szarjam le... -.- Ha csak kioktatni tudsz akkor inkabb ne is irj semmit!!



Szoval van egy baratnom akivel csak ritkan talalkozunk, mert elkoltoztunk. Tenyleg csak nagyon ritkan tudunk talalkozni, szoval fokent a neten beszelunk.

Hogyha talalok valami kepet vagy linket ami tetszhet neki (ismerem annyira, hogy ezt tudjam es el is szoktam talalni... -azert mondom hogy ne tudjatok belekotni) akkor azt elkuldom neki levelben, vagy ritkabban kirakom a facebook falara.

Sosem valaszol rajuk semmit, de kizart, hogy nem vette eszre oket. Meg csak egy szmajlival sem valaszol, tenyleg semmit nem csinal veluk. Se egy lajkkal (oke, ha nem tetszik neki megertem, minek) se egy oke lattammal de meg annyival sem hogy szar.


Komolyan idegesit engem, mert ha masok raknak ki valamit neki arra valaszol!

Es nem is csinaljak olyan sokszor, hogy a gyakorisaga miatt irritalo legyen. En sem kuldok neki annyiszor..

Max. 3 havonta ha egyet.


Mivel a tobbieknek valaszol, ezert ugy erzem, hogy valami baja van velem. Nem merem megkerdezni mert tuti orultnek nezne.

Amikor egy osztalyba jartunk nem szegyellte a baratsagunk, meg valaszolt a cuccokra amiket kuldtem neki.


Akkor valaszol hogyha nem kepet linkelek neki, tehat ram nem haragszik.


Elhataroztam, hogy abbahagyom, mert tok ertelmetlen, akar latja oket akar nem.



Nem ertem miert csinalja ezt, valaki el tudna magyarazni?



2013. jan. 27. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah es az sem lehet ok, hogy nem ert ra, mivel ha felnezek Facebook-ra szinte mindig fent van.. es masok dolgara meg valaszol, akkor is ha eltelt mar par nap vagy akar het, mert akkor epp nem tudott fent lenni.
2013. jan. 27. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak nem érdeklik a linkjeid, vagy éppenséggel szeretné egy kicsit lejjebb építeni a kapcsolatotokat.
2013. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, jól körülbástyáztad magad


nincs semmi baj a képekkel, rád nem haragszik, úgyhogy ilyet ne is mondjunk, de megkérdezni meg nem akarod


szerintem meg kérdezd meg, az már megint a te bajod, hogy nem tudod, hogy

2013. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem érdekli. Ennyi.
2013. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" masodik, miert mit irjak ha egyszer igy van, es nem akarom hogy olyat mondjanak amit tudok??? Gratulalok... -.-


Szerintem meg leszarom en is ahogy o is engem.

2013. febr. 3. 22:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a normalis valaszokat!
2013. febr. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!