Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mi lehet az oka?

Miért van ez? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Annak, hogy suliban nincs kivel lennem (a fiuk viszont nagyon keresik a társaságom), órákon és szünetekben is egyedül vagyok, mindenkivel jóba vagyok, és talán én vagyok az egyetlen, aki egy 40 fős osztályból mindenkit ismer, de nem akarnak velem lenni. Viszont sulin kívül péntek délutánonként, táborokba nyáron minden lány velem akar lenni. Elhívnak ide-oda. És én nagyon nyitott vagyok, el is megyek velük mindenhova, de a suliba egyszerűen annyi hogy köszönnek. Pedig nagyon jókat szoktunk röhögni, és jól érezzük magunkat együtt.

2013. jan. 27. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Sztem ezek nem igazi baratok,vagy lehet hogy ok varjak azt hogy te keresd oket!
2013. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már nem azért nem akarlak megbantani vagy valami ...de ők szegyellnek téged.szerintem meg sem érdemlik h egy ilyen kedves emberrel legyenek,mint te...
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!