Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 5éve nincs barátnőm, akivel...

5éve nincs barátnőm, akivel megtudnám beszélni a csajos dolgaim, ez nagyon hiányzik nekem. Van valaki, aki ugyanebben a cipőben van és barátkozna? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. 5 évvel ezelőtt a legjobb barátnőm lecserélt az akkori pasijára, csak vele foglalkozott, a születésnapomat is elfelejtette, aztán amikor dobta a srác, jött volna hozzám, de én nem akartam már vele foglalkozni, mert 1 évig le sem sz.rt, és csak bőgött nekem. Én nem akartam lelki szemetesláda lenni azután, hogy annyira nem voltam neki fontos, hogy megkérdezze, hogy vagyok. Csak fiúbarátaim vannak, nem tudom miért, pedig nőies nő vagyok, szeretem a sminkeket, ruhákat, csajos dolgokat. Persze egy fiúval is mindent meg lehet beszélni, de hiányzik egy lány-barát is. Budapesten élek, főiskolás lány vagyok, érdeklődő természetű. Én csinálhatok rosszul valamit, hogy csak fiúk barátkoznak velem? (nincsenek fiús szokásaim)

2013. febr. 1. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én "legjobb barátnőmnek" még pasi se kellett hozzá, hogy leselejtezzen, csak szó nélkül ott hagyott, és azóta levegőnek néz. Vannak tahó emberek...
2013. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem te rontottad el vagy csinálsz rosszul valamit. Ezen már én is átestem.


"Barátnőmmel" kisgyerekkorunkban lettünk jóban, majd mikor összejött egy sráccal tojt a fejemre pedig a srác csak kihasználta. Aztán voltak kisebb szüneteik akkor mindig nekem hisztizett.


Ő tavaly végzett én most fogok érettségizni. Most már, hogy leérettségizett olyan nagy valakinek tartja magát, hogy ha utcán szembe jön velem köszönni se köszön.

18/l

2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát nem csak én jártam így. :S :(

Nekem kedvem lenne barátkozni, barátnővel, barátnőkkel elmenni ide-oda, beszélgetni stb. de nincs senki akivel ennyire mély lenne a kapcsolatom.

Valaki esetleg, aki ugyanebben a cipőben van, nincs kedve beszélgetni, barátkozni velem?

2013. febr. 1. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem is hiányzik, hogy legyen egy legjobb barátnőm, akivel megbeszélhetek mindent. Nekem sem megy a barátkozás, pedig még gimis vagyok, de valahogy elrontom az egészet... :/
2013. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyanez a helyzet velem is. 4 év után végre a "legjobb barátnőm" összejött az unokatesómmal. Amíg nem voltak együtt állandóan együtt voltunk, igazi barátnők voltunk... Legalábbis én azt hittem. De mostanában mióta együtt vannak egyáltalán nem foglalkozik velem.. Csak arra kellettem neki, hogy összejöhessen az unokatesómmal.. Szép kis barátnő mondathatom.. Volt egy másik barátnőm is ő meg egyszerűen a képembe mondta hogy unalmas vagyok mert hogy nem járok minden hétvégén buliba meg hogy "gáz" vagyok mert nem cigizek...

Fiú barátaim nekem is vannak de az nem az igazi hiszen én is lányosabb lány vagyok. Most kerültem új iskolába és próbáltam én barátokat szerezni de egyáltalán nem jött össze..

2013. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irigyellek komolyan!


Én rájöttem a barátságban a nők borzasztók, tisztelet a kivételnek! Sajnálatos módon ezt kell mondanom nő létemre a nőkről. Mert a nők féltékenyek, ha jön a pasi akkor a pasi van senki más, megy a fúrás...


Az én összes barátnőm tojt a fejemre egy idő után, vagy a pasi miatt, vagy hogy másik suliba ment címszóval vagy mindig volt valami indok, hogy miért. Én sem voltam mindig kisangyal bevallom, de sosem szartam a fejükre, mindig igyekeztem jó barátnő lenni, de nekem is voltak rosszabb napjaim és rosszul sikerült elszólások. Bocsánatot is kértem akkor, de ha nem pont akkor utána...

Én nekem meg valami fiú haver kellene most pont, mert csalódtam az összes barátnőmben eddig. Csak hogy van barátom és hülyén jönne ki, hogy fiúkkal lógjak, nekem sem tetszene fordított esetben. A legutóbbi "barátnőm" az is egy no komment, engem hibáztat mert elmentem szórakozni mással és nem hívtam őt. Ááá nem, csak 2 hónapja könyörgök neki hogy elmenjünk valahova, meguntam. Mire bedobta nekem, hogy elmegy bulizni 2 rongyért de hozzám hogy kijöjjön nincs pénz, ami 1 rongyba kerül és már fél éve hívom őt. Elegem lett, tegnap betelt a pohár. Már nem érdekel hogy találkozzak vele, nem akarok beszélni sem vele és főképp ne jöjjön hozzám ki még véletlenül sem mert nem leszek itthon.

Egy havernőm van most akivel ugye elmentem, örülök neki hogy ő van, még ő eddig a legjobb a többi közül. Remélem azért vele nem ér rossz véget a barátkozás.

Na ez most ki kívánkozott belőlem...


Csak hogy lásd, lehet jobban jársz a fiú haverokkal még akkor is ha nem mindent lehet velük megbeszélni!

2013. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!