Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozna velem valaki? (Nem...

Berily99993343 kérdése:

Barátkozna velem valaki? (Nem bulizáshoz keresek társakat, hanem igazi baráti kapcsolatra vágyom)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, Budapesten élek. Nincsenek barátaim, mert a főiskoláról senkivel nem alakult ki ilyen jellegű kapcsolatom, csak felszínes és hiányzik.

Fiúkkal,lányokkal egyaránt barátkoznék, sok minden érdekel, nyitott vagyok sok dologban.

Romantikus természetű vagyok, vidám, mosolygós. Szeretek beszélgetni, sétálni, egy kávé mellett az élet nagy kérdéseiről csacsogni, olvasni, önfeledten nevetni, önmagam lenni mások előtt, felvállalni az érzéseim,gondolataim.

Kérlek írj, ha megismernél és barátkoznál velem!

Teljesen elkeseredett vagyok, hogy nem tudom senkivel megosztani az életem, és velem sem teszi ezt senki!



2013. febr. 1. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkozzak veled? Hasonló helyzetben vagyok. Adj elérhetőséget, és írok!
2013. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! ha gondolod írj privit :) 19/L
2013. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia. nekem is dobhatsz egy privitet ha gondolod :)
2013. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia :) En is szivesen baratkoznek veled. kerlek irj privit! :)
2013. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!