Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ha van lány barátotok...

Fiúk! Ha van lány barátotok (csak barát! ) és nagyon fontosa vagy neki elmondása szerint és neked is nagyon fontos ő. ha összevesztek, általában ki kér bocsánatot? Nem fáradtok bele egy idő után abba hogy megsértődik és bevágja a flegmát?

Figyelt kérdés
kűbé 14 és 17 év közöttieket érintene a kérdés... a lányoktól meg azt kérdezném ilyenkor mi jár a fejetekben?? nem álltok szóba a legjobb barátotokkal mert esetleg egyszer hibázott és még tőle is várjátok el hogy odamenjen és megbeszéljétek(nem bocsánatot kérni az természetes..) ?? hogy vannak ezek?

2013. febr. 2. 21:24
 1/5 anonim válasza:

" Ha összevesztek általában ki kér bocsánatot? "


Ez helyzettől függ. Talán ha elmagyaráznád mi volt az ok amiért összevesztetek akkor talán pontosabb választ kapnál. És néha engedni kell. Van az úgy hogy ő a hibás, de most ha meggyőzöd arról hogy neked van igazad mit érsz el? Szemet kell néha hunyni az egész felett, legyél te az okosabb és mond azt te hibáztál és máris vége a vitának.

Nálam bevált, de én ritkán veszek össze a BARÁTnőmmel.

16 éves srác voltam.

2013. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 17 vagyok (lány) a legfontosabb ember számomra 19 (fiú), de nagyon sokszor kinyírjuk egymást valamivel. Általában, ilyenkor mind a ketten bocsánatot kérünk mert úgyse bírjuk ki, hogy 2 napnál tovább ne beszéljünk mert szükségünk van egymás társaságára/véleményére.
2013. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valószínűleg nem érted mi a problémája, de neki nagyon rosszul esik. (ha te vagy a fiú)

Nekem is van egy barátom (17 mindketten) aki néha nagyon bunkó beszólást tud mondani, tényleg rosszul esik, de ő észre se veszi.

2013. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat... nekem volt 3 legjobb lány barátom és akárhányszor összevesztünk MINDIG én kértem bocsánatot, még akkor is ha nem én voltam a hibás...én voltam az aki félretette a büszkeségét, mert mint mondta valaki nem bírtam tovább pár napnál... azt mondják mindig az kér bocsánatot akiben nagyobb a szeretet... kezdem ezt érezni hogy ez így van...most összevesztem a legjobb lánybarátommal és nagyon hiányzik..én vagyok a hibás ami miatt összevesztünk, de ő nem kíváncsirám rám se néz.. ezért ha ki akar békülni majd odajön... de úgy ismerem hogy nem fogja megtenni.. :// akkor a büszkesége biztos nagyobb mint az állítólagos szeretete.. :(
2013. febr. 3. 12:13
 5/5 anonim válasza:
Hát ha neki is hiányzol akkor ő se bírja tovább és oda fog menni hozzád, ha nem hiányzol neki akkor egy árva szót se fog szólni...
2013. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!