Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim,...

Miért nincsenek barátaim, illetve miért nincs barátnőm sem?

Figyelt kérdés
18 éves gimnazista fiú vagyok.A 18 év alatt megtanultam valamit,de nagyon,hogy én teljesen rossz helyre születtem és valami rohadtul furcsa tulajdonságokkal áldott meg engem az isten,melyekért teljesen hálás vagyok számára.185 cm és 95 kg körül vagyok,és egyáltalán nem látszom kövérnek,mások elmondása szerint sem.A mai iskolákban nagyon sok klikk megtalálható,az önelégült bunkó divatmajmoktól a metroszexuális emberekig,illetve létezik az a tanulós réteg,akinek megvan a kis saját világa és abba a burokba,amit maguk köré húztak nem engednek be senkit.Én egyáltalán nem tartozom a menők közé,de a tanulós körbe sem tartozom(4,5 átlag) és egy normális barátom sincs,akivel tudnék barátkozni,ráadásul visszahúzódó vagyok és ha megpróbálok "haverkodni" bizonyos emberekkel,akkor azok is szivatnak,mivel én nem vagyok annyira menő mint ők,és még el is mondják,hogy mennyire jó engem szivatni.Több lánynál is próbálkoztam már,mivel úgy gondoltam,hogy készen állok egy kapcsolatra,de természetesen a lányok nagy része egyből visszautasított,vagy összejött mellettem egy másik fiúval(utolsó eset).Tehát az alapszabály: Nem vagy menő és/vagy más érdeklődésű vagy,akkor sosem lesznek barátaid/esetleg barátnőd.

2013. febr. 2. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve szeretném hozzátenni,hogy én azok közé az emberek közé tartozom,aki soha az életben nem tudna ártani a barátnőjének,és nagyon megbecsülném őt.Semmi testi fogyatékosságom sincs,vagy egyéb dolog,amiért cink lenne velem haverkodni,csak annyi,hogy nem vagyok a bulikban részeg,nem pózolok a tükörben,illetve nem hordok "metro" cuccokat.---> NEM VAGYOK MENŐ---> NINCSENEK BARÁTAIM/BARÁTNŐM. 185 cm/95 kg teljesen normál kinézetű srác vagyok. < Ezt még szerettem volna hozzátenni>
2013. febr. 2. 21:59
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálkozz jobban
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy így írás alapján! Én ha ismernélek, és tényleg olyan vagy, amilyennek leírtad magad, szívesen barátkoznék veled!
2013. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak gondolatok a fejedben.
2013. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
farikcsáló megmondta a tutit! :D
2013. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem te szimplán hülyék között vagy
2013. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!