Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Iskolai szülői munkaközösségbe...

Iskolai szülői munkaközösségbe van egy anyuka, aki szintén jelentkezett jelmezvarrásra velem eggyütt. De hiába kértem, nem szólt hogy megjött az anyag, hanem egyedül megcsinált mindent. Hogyan bosszúljam meg?

Figyelt kérdés
Mindezt azért tette,mert én a barátnője vagyok egy anyukának,akinek ő már nem,így én járok most abba a baráti körbe,nem ő.Ezért zárt ki,de ez számomra nem igazságos,és megalázó is.Kérem csak az írjon,aki ötletet ad.Sallangra nem vagyok kíváncsi.köszönöm.

#barát #anya #szülő #munaközösség
2013. febr. 7. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de jó, hogy farokkal születtem és így nem kell intrikálni, bosszút forralni, visszavágni, megsértődni és parádézni.
2013. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy oviba jártok, mert kb. az a színvonal... (és ezt nőként írom) Nevetséges
2013. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

Ne haragudj, de ez marha gyerekes hozzáállás. Elvileg felnőtt nők vagytok. És különben is, létszámkorlát van a csapatban?


Én a helyedben felülemelkednék ezen az egészen (mint egy felnőtt), és megdicsérném a jelmezeket (egy egyszerű "Szépek lettek a jelmezek, gratulálok" tökéletes). Hátha rájön a nő, hogy felesleges utálatoskodni. A bosszúállás csak a Született feleségek-ben muris...

2013. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, hát egyszerű: öntsd le éjjel, suttyomban az összes jelmezt piros festékkel, és tömködd be a fiúvécébe, a piszoárokba. A színvonaladhoz úgy vélem, ez a megoldás illik a leginkább.
2013. febr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez egy remek alkalom arra, hogy megtanulj helyesen irni. jobb lesz a vilag meglasd, es meg lehet, hogy o is feltekeny lesz a innnteligennciadra. pah!
2013. febr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: én nem farokkal születtem, de örülök, hogy nem nőkkel kell együtt dolgoznom.

(bár néha a pasik is megérnek egy misét :))

2013. febr. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutassa meg neki, mit írt és milyen válaszokat kapott! Biztosan elborzad, hogy milyen egyöntetű támogatást kapott az Ön bosszú-ötlete.
2013. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!