Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyiket?

Szerintetek melyiket?

Figyelt kérdés

van egy ember aki elég sok fájdalmat okozott nekem. mivel a személyisége nagyon szimpatikus, nagyon ki békülnék vele és ha ez meg történne akkor iszonyat boldog lennék, de ha mondjuk jól agyon verhetném akkor ugyan olyan boldog lennék mintha kibékültem volna vele. nektek volt már ilyen? szerintetek haragtartó maradjak vagy békülésre nyitott?

ez az ember nagyon sokat alázott meg és nem tudom, mivel régen kb két éve mikor jóba voltam vele akkor nagyon birtam, de egyszer úgy összevesztem vele, hogy nem viselek el vele egy semleges kapcsolatot, vagy kibékülünk, vagy ronggyá püffölöm. egyszerűen nem vagyok képes őt levegőnek nézni.

ő sajnos egyáltalán nem nyitott békülés szempontjából



2013. febr. 11. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem olvasok el olyan kérdést, amelynek a megírásakor még ahhoz sem vetted a fáradtságot, hogy nagy betűvel kezdd a mondatokat.

Ezt nem bántásnak szánom, azért is írtam be, mert látom, hogy mikori a kérdés. Bizonyára azért nem válaszol senki, mert más sem olvas el egy így írt szöveget.

Ha leírod normálisan, elolvasom, és ha tudok, válaszolok is.

2013. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
o.o huh XDD jó huh. nem kell válaszolni se ez az egy komment jól feldobta a kedvem xDDD
2013. febr. 14. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!