Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gimis barátok meddig megmara...

A gimis barátok meddig megmaradnak?

Figyelt kérdés
Mondjkuk azok, akikkel először rúgtál be, sokat nevettetek együtt, és rengeteg viszontagságon mentetek keresztül....

2013. febr. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy az iskola befejezése után hogyan tartjátok a kapcsolatot.

A mi baráti körünk a gimiből eléggé széthullott. 8 an voltunk haverok, velem együtt 3 an mentünk egy helyre tovább tanulni egy szakmát, a többiek meg szanaszét hullottak, többségük új baráti körbe került, valaki az ország másik felére költözött és csak 2-3 havonta találkozunk. Amikor mi 3 an elmentünk szakmunkás képzőbe az egyik haverunk egy másik baráti társaságba került bele, és onnantól kezdve már nem is haverkodtunk a haverom meg én akikkel megmaradtunk egy másik baráti körbe kerültünk bele mi is, és jelenleg is ez a helyzet, mert oké hogy már dolgozunk de külön helyen, de attól még ugyanúgy megmaradtak a szokásos buli, nagyon ritkán 1-2 régi haver is csatlakozik de már nem olyan mint régen nagyon másabb lett ez az egész helyzet.

Tehát itt attól függ meddig tartjátok a kapcsolatot és ki hová kerül az élet során.

2013. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel még mindig igazán jó barátnők vagyunk, bár a földrajzi távolság miatt már csak ritkán találkozunk, ez nem változtat a barátságunk erősségén.

Az először berúgós barátok szerintem nem maradnak meg semeddig, maximum párszor még összefuttok, de az ilyenekből nem lesz életre szóló barátság. Akik megmaradnak, azok a bensőséges barátok, nem a hülyülős haverok.

(8 éve érettségiztünk)

2013. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én még nem végeztem el a gimnáziumot (utolsó éves vagyok), viszont úgy érzem, hogy a kapcsolatok nagyon meg fognak gyengülni.
2013. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!