Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha elegem van...

Mit csináljak, ha elegem van az életemből? (Lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Tudom hogy tini vagyok,és vannak olyanok akik ideírnák hogy csak hiszti...na ők kerüljék a kérdésem.Megölni nem akarom magam,vagyis inkább csak nem merem.Túlságosan zárkózott vagyok.Nincsenek barátaim,de még csak haverjaim sem.Akit szeretek,az már 1 éve le se sz*r..Próbálom magam lefoglalni,rajzolok,festek,olvasok de ezt is unom csak mást nem tudok csinálni.Semmire nem igazán van pénzünk,annyira hogy a cipőm 1 hónapja kb állandóan beázik,mert ketté van repedve a talpa...Anyám azt mondja majd valamikor jövő hónapban veszünk...Elakarok menni diákmunkára nyáron de ő nem visz el diákszövetkezetbe sem,csak azt hajtja hogy a tanulással foglalkozzak,és 16 évesen sem engedi majd.Nem enged sehova,max sétálni de barátok nélkül,egyedül mi értelme? Azt mondja majd 18 évesen.Egyébként tudom hogy a tanulás is fontos de őt semmi más nem érdekli velem kapcsolatban.18-20 évesen mire fogok menni azzal hogy nagyjából megélek,de boldogtalan vagyok,meghalnék legszívesebben,és az életről a tapasztalatom 0,mert 18 évig csak otthon ültem? Van egy gitárom bátyám vette nekem,érdekelne is de nincs aki megtanítson,én még behangolni se tudom.Új húrok is kellenének rá de persze nem tudunk venni.Ha valamiről nem az a véleményem ami anyámnak akkor már r*hadék,r*banc,k*rva,szemét stb vagyok és hallgathatom tőle állandóan hogy az apám döglött/r*hadt/pusztult volna meg...Az iskolában a fiúk állandóan beszólnak,csúfolnak...anyám erre azt mondja hogy normális iskola az csak neked semmi sem jó.

2013. febr. 22. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

én teljesen megértem amit mondasz, de anyád csak egyszerűen félt, azért nem enged sehova, és ha más a véleményed mint neki, az meg azért van, mert a szülők egyszerűen szeretik ha nekik van igazuk.

fogadd el, de emiatt ne nyírd ki magad :D


az pedig hogy csúfolnak iskolában? túl sok az irigy ember és mindig úgy voltam vele :D



én amúgy is azt mondom hogy inkább belőled egyen több, mint azokból akik minden héten mással bäsznak, meg isznak egyfolytában.


én 22éves fiú létemre, eddig erre jutottam:

elvégeztem a sulit, utána mentem dolgozni, ennek már 4éve,

azóta csak dolgok-alszok.

nincsenek barátaim, de nem is kellenek, mert hova mennék velük? nem szoktam inni, sem cigizni, de csajozni sem.

Nyaranta eljárok a szüleimmel nyaralni, ahol összeismerek emberekkel.

De amúgy mindig megértek mindenkit, szeretek mindenkit, jobban mint magamat. Senkinek sincs baja velem aki ismer(igazából elég sokan ismernek).


És valójában nincs is szükségem barátokra. Csak elrontanának :)))))))

2013. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó!


együtt érzek veled.

A legtöbben ezt érzik, csak jól elnyomják.

Az élet reménytelen ha abból indulsz ki amit látsz.

Ha sejtenéd hogy a láthatatlan sokkal hatalmasabb a láthatónál...és hogy egy virtuális játszótéren próbálod ugyanazt a pályát századszor...sajnos nem viccolok.

A legjobb ha nem is veszed túl komolyan magadat és a dolgokat magad körül.


Ha változtatni akarsz az életeden változz belül és figyelj az eredményre! Hatalmas kalandot ajánlok ajánlok: figyeld a gondolataidat és ne tartogass olyasmit magadban amit nem kívánnál magadnak. Keress meg mindenben valami szépet ha nehéz is: PL nekem legalább van cipőm és otthonom...

Talán most felháborodtál...pedig tartós eredményt csak egy belső változás hozhat.

Amúgy a tinédzser kor nagy büntetés az embernek..őszinte résztvétem!! Komolyan.


És mondja jó dolgkat is :) az Isteni terv az hogy végtelenül boldog legyél, csak kevesen járnak utánna a lényegnek. Talán te? :)


csoki :)

T.

2013. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, bár idősebb nálad, én azt tanácsolom neked, hogy ne azon rágódj, hogy mid nincs, vagy hogy mi lenne ha, vagy mi lenne a jó, stb, hanem azért adj hálát azért, amid még van. Meghalni meg ne akarj, anélkül, hogy éltél volna. Fodf fel ezt úgy, hogy most ennek így kell lennie és ettől jobb emberré válsz. Nem szabad keseregni, soha, tilos. Ez az érzés annyira destruktív, hogy az embert minden lehetőségétől megfosztja. Oda kell állni, újra és újra. Nem szabad kétségbe esni, de ha még bele is esel, akkor is újra oda kell állni. Én a két szememmel láttam, hogy most az olimpián a teniszdöntőn az a szerencsétlen Sharapova már a vége felé sírt kínjában, de utána kihúzta magát, odaállt és méltósággal elviselte a megalázó vereséget, aztán tovább lépett. Mert tud felejteni. Meg se történt. Állj ki magadért, mond meg anyukádnak, hogy: "anya, nincs pénzünk és rohadtul kell. Úgyhogy elmegyünk szépen a diákszövetkezetbe és keresünk nekem munkát, mert szükségünk van rá" Ha nemet mond, akkor vessz össze vele, rágd a fülét, add értésére, hogy erre igenis szükség van. Húzd ki te is magad, állj oda és harcolj. Tudom, hogy ezt kivitelezni nem egyszerű, de ha egyszer sikerül, akkor semmi sem állíthat meg. Ne csüggedj.
2013. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 feketepeter válasza:

Hát először is tanuljál, mert abból bajod nem lehet.

Másodszor teljesen igazad van, de semmire se mész vele. Van egy mondás is erről:


"Az élet elfuserált. Aztán meghalsz."


A fő probléma az, hogy magadon kívül keresed a boldogságot, és azt várod, hogy majd valaki megment. Meg kell találnod a szűkös lehetőségeid keretein belül, hogy elszórakoztasd magad. Hidd el, nagyon szórakoztató tudsz lenni.

2013. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor nekem is ilyen gondolataim vannak mindig erre gondolok:

A fentiek akarják h minden ami van,így legyen.biztos van annak valami oka,h ez most pont így van.de ha már így akarják akkor próbáld kihozni a helyzetből a legtöbbet...ha boldog vagy akkor sokkal jobban erzed magad...én ilyenkor mindig így gondolkodom.próbálj te is erre gondolni.

2013. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!