Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez inkább vélemény kutatás,...

Ez inkább vélemény kutatás, mint kérdés. A barátnőim nem szeretik egymást. és én mit csináljak?

Figyelt kérdés
van két barátnőm, akik nem szeretik egymást. az egyikkel nyáron olyat csináltam amit nagyon megbántam. mindenki azt mondta hogy ne is barátkozzunk tovább, aztán hallgatunk rájuk és kb 2 hónapig nem beszéltünk egymással. aztán amikor nagyon kiborult megkérdeztem hogy mi a baja. és akkor elmondta hogy neki hiányzok mg stb. és akkor kibékültünk. közben a másik barátnőm, akire tényleg mindig számíthattam, most haragszik rám, mert ő is úgy gondolja hogy rossz hatással vagyunk egymásra. és most döntenem kéne, hogy kivel akarok barátkozni... SEGÍTSETEK!

2013. febr. 24. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A másikkal.
2013. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is voltam hasonló helyzetben...az egyik barátnőm féltékeny volt a másikra és csak hosszú veszekedések majd beszélgetések után békültünk ki, de most mindkettőjükkel jó a viszonyom :) és szerintem nem kell választanod...a barátok nem adnak egymásnak ultimátumot.
2013. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!