Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, miért van ez?

Nincsenek barátaim, miért van ez?

Figyelt kérdés
ennyire visszataszító személyiség lennék?próbálok nyitni mások felé, de kb mindenki sz*rik rám, egyetlen egy barátom van ő se érti meg a problémáim. túl nagyok az elvárásaim vagy mi? már olyan szinten átnéznek rajtam, hogy az utcán nem is köszönnek.

2013. márc. 4. 20:42
1 2
 1/12 kovacskovi12 válasza:
fiú vagy vagy lány? hány éves vagy?
2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Velem is ez van. En 15/L vagyok. Most vagyok 9.-es. Ezelőtt mindenkivel jóban voltam az osztályból ,1 valaki elkezdett szekalni, többi utánna. Kitartas, lesz ez máshogy.:) en is tudom, hogy max 1-2 hónap es megunják az utáljuk Evelint korszakukat, es minden teljesen oke lesz. Ha gondolod írj privatot..:)
2013. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kovacskovi12 válasza:
12/F PM!
2013. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem is hasonló a helyzet, ez egyil ismerősöm csak a problémáival traktál viszont ha én írok neki akkor szarik a fejemre, a másik elvileg a legjobb barátom évek óta, de én mindenben az utolsó vagyok számára, fontosabb neki, hogy ma az általános megítélése pl. a múltkor előtt egy ilyet, hogy 'Nem akarom azzal megsérteni, hogy nem rúgok be a szülinapján' Ez mi? Sokszor megfordult a fejemben, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert fölös.
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

15/L vagyok egyébként:))


utolsó! énis azért hasonló cipőben vagyok, ugyanúgy leszar az egyetlen legjobb barátom....reméljük, hogy lesz ez még így se:)

2013. márc. 4. 21:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted! Én sem tudom nekem miért nincsenek. Én 21 éves vagyok és akik vannak "barátaim" pedig sorra átcseszik a fejem, amit úgy értek hogy eljátsszák a nagy barátságot, amit én be is nyelek mert azt szeretném hinni, hogy valóban úgy van jóbarátok vagyunk. Aztán kiderült eddig mindig, hogy nem, ROHADTUL NEM. Mindegyik jól kihasznált azért, mert én annyira ragaszkodtam hozzájuk, mindig igent mondtam nekik mindenre, amikor megbántottak mégis megbocsátottam nekik akkor is ha nagyon megbántottak, amikor egy hónapig nem álltunk szóba egymással. Elfelejtették, mindegyik amit én adtam nekik jószívvel, mindent elfelejtettek... Én csak azt akartam, hogy jóbarátok legyünk, sok közös programot csináljunk, de egyik sem jött el hozzám soha vagy ha eljöttek netán, kiderült utólag saját szájából hallottam az egyiknek, hogy nem miattam jött el, hanem más okból kifolyólag, de 2. ok az én voltam... Hát köszönöm szépen. Elegem van az ilyenekből, akkor inkább maradok egyedül. Majd csak utamba akad olyan ember is, aki megbecsül. De akin úgy érzem nem, mivel már tapasztalatom is hogy kiket kell hanyagolni, azok azt kapják amit adnak. Még egyszer nem leszek senki lábtörlője, lelkiszemetesládája, utolsó lehetősége.
2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen megértelek! Manapság már olyan bunkók az emberek.Figyelembe sem veszik a másik érzéseit . . .

Elegem van ebből..kezdem utálni már az embereket.

2013. márc. 13. 18:18
 8/12 anonim válasza:
100%

Sajnos egyre jelentéktelenebbek az ilyen jellegű baráti kapcsolatok. Már csak az üzlet számít.

Nem igazán vannak tényleges barátságok /tisztelet a szerencsés kivételeknek/ de már az is csak az emberek saját önző érdekükről szól. Addig jó amíg kell meg segít meg támogat, de ha ezt vissza kéne adni akkor már meg sem ismer.


Egy egy generációs probléma. Már a pénz többet jelent a kapcsolatoknál. Ritka szerencsés az az ember akinek van barátja. Igaz barátja, mert a sok kamu nem ér semmit...

2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyon vele én is. Nem kellenek ilyen "barátok" akik csak lábtörlőnek néznek, vagy hülyére vesznek.

Sokáig vártam, hogy csak lesz egy két személy akiben meg tudok bízni. Most már 34 éves vagyok (L). Macskámon, kutyámon kívül nincs senki.

Sokat gondolkoztam rajta hogyan jutottam el idáig.

Talán azért mert sokat vártam az emberektől. Túl sokat.

Az sok lenne, hogy legyenek őszinték? Mindenki ott vágja át a másikat ahol csak lehet, (tisztelet a kivételnek).

Megtanultam báj vigyorogni, mert muszáj a mai világban.

Mindig megdöbbenek, ha a másik mosolyogva küldi el a (francba) a másik embert el. Mosolyogj mindig legyél kedves, és a meggyőző motoroddal, ás alá a másik embernek, hogy jobban tudjál érvényesülni. Mert a hatalom az ami számít. Sajnos ilyen emberekkel hozott össze a sors. Úgyhogy aki morog őt többre becsülöm már, mert legalább kimondja amit gondol...

2013. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Valljuk be, szar ez a társadalom úgy ahogy van!
2013. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!