Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők, lányok! Vannak olyan...

Nők, lányok! Vannak olyan barátnőitek, akik ha találkoztok velük akkor állandóan magukat istenítik, fényezik? Hogyan reagáltok ezekre a "beszólásokra"? (25/L)

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, aki mondjuk azzal dicsekszik, hogy hány pasi akarja megizélni, ő milyen csodás testű, milyen jó az ágyban stb.

2013. márc. 5. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek

nem barátkozom ilyenekkel

2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én az ilyeneket nemcsak lányoknál kerülöm, hanem fiúknál is. Utálom, ha valakitől egyfolytában azt kell hallgatnom, hogy ő milyen jó, nagyszerű, csodálatos, hogy ő az isten. Unalmas állandóan csak ezt hallgatni.
2013. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben a legjobb barátnőm volt ilyen (azóta már szóba sem állunk). Rendszeresen előadta, hogy hány pasit csípett fel, kivel hogyan b@szatta meg magát... a legundorítóbb az volt, mikor a saját apjának valami kollégájával járt, az apja meg megkérdezte ezt a bizonyos kollégáját, hogy "na és jól sz*pik a lányom?" "Válasz: a legjobban." Nem biztos, hogy ezt tudni akartam, de ez van. Azóta különváltak útjaink, amit egyáltalán nem bánok, nem kell ezeket a sztorikat hallgatnom, illetőleg nem mondom, hogy amúgy annyira jó barátnő volt...
2013. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.Ez a munkatársas dolog elég gáz lehetett.:S
2013. márc. 5. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Aííííííííííííííí.


Nem barátkozom ilyenekkel. 3 méterre elkerülöm őket.

2013. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok megint. Hát igen, eléggé meglepett mikor előadta. De igazából ez a lány szeretett füllenteni, szóval nem kizárt, hogy igazából sosem történt meg... úgyhogy igen, én is kerülöm az ilyen embereket, akik magukat fényezik, mert sokszor kiderül, hogy valójában fele sem igaz annak, amit mond.

Egyébként erre már maga a GYK is jó példa lehet, múltkor feltettem egy olyan kérdést, hogy beszélsz e valamilyen idegen nyelven, erre a 26 válaszból 26 beszélt angolul folyékonyan, meg a legtöbben még 1-2 nyelven anyanyelvi szinten. Persze ki hiszi ezt el, de hát anonim oldalon azt mondunk, amit akarunk :)

2013. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a barátosném is hazudik olykor.Pedig régen nem volt ilyen, de mostanában...:S
2013. márc. 5. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos pont most megy tönkre emiatt egy nagyon jó barátságom. Az egyik osztálytársam ez a lány, szóval csak úgy megszakítani vele a kapcsolatot nem tudom, és nem is igazán akarnám, hátha lesz még normális. Egy-két éve teljesen jófej volt, 10. végén, meg most 11.ben, meg teljesen meghülyült. Egyfolytában a pasikról beszél, akiket megkaphatna, kinek hogy rázta a mellét, kit hogy pofozott fel, és az xy szerint ő egy szexistennő. A stílusa is más lett, megnőtt a pofája, más a járása, az összes mozdulata olyan mesterkélt. Igazából nem tudok rá mit reagálni, sem én, sem a többiek. Nekem sincs bajom az önbizalmammal, én is nézek ki úgy mint ő, de baromi idegesítő, hogy most szépségkirálynőnek hiszi magát. Ezt nem csak én látom, lassan mindenki körberöhögi az osztályban(a fiúk is), de nem veszi észre magát. Szerintem ezért is mondja nekem ezeket a sztorikat, hogy lássam, hogy máshol más fiúk bezzeg mennyire imádják őt. Próbáltam neki célozgatni már, hogy engem ez nem érdekel, ha beszél hozzám csak aházok és hümmögök. De igazából már nem is beszélünk, pedig ugye minden nap látom. Furcsa, mert nem is lett kimondva, hogy most akkor már nem vagyunk barátnők, de valahogy nyilvánvaló, annyira eltávolodtunk. De mindenki más is így van vele az osztályban. Régebben sem volt valami népszerű, de most már a régebbi barátnői sem keresik a társaságát. A volt legjobb barátnője konkrétan megutálta, mert az önbizalomhiányával nagyon rosszul esett neki, hogy a csaj folyton a saját külsejét fényezi. Ezért is sajnálom őt, mert tulajdonképpen nincsenek bent most baráti, és a sulin kívül is csak kavarni tud. De magának köszönheti.
2013. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sajnos van, osztálytársam ilyen és még ha nem is kérdezem is odajön hozzám és mondja én meg csak röhögök rajta a többi osztálytársammal együtt:D vagyis ő csak a pasijait mondja mert minden héten más van neki (elméletileg)
2013. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!