Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam, akivel...

Van egy osztálytársam, akivel 1,5 éve legjobb barátok vagyunk, én fiú ő lány. Jól megvagyunk, mindent tudunk a másikról, de bennem egy idő után több alakult ki mint barátság. Ez érthető, egy csomó embernek tetszik Mit gondoltok, mit tegyek? F/14 L/15

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 22:35
 1/4 anonim válasza:
Semmit, próbáld elfelejteni azt a másik érzést, akkor örökre barátok maradtok. Esetleg, a barátok mindent megosztanak egymással, szöveggel próbálkozz, de félő, hogy többé nem lesztek "legjobb barátok". Nehéz ügy, neked kell eldönteni, hogy mit akarsz tőle.
2013. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dalmuschkaaa válasza:
Te tudod, de szerintem védd a barátságotokat.
2013. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL válasza:

Igen, barátság marad szerelem megy. :)

Pluszba tudom tudom a kor nem számít, de azért még is csak egy évvel fiatalabb vagy nála és a 15 éves lányok többsége idősebb fiúval szeretne lenni..

2013. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Igazad van, de az az 1 év nem olyan sokat számít. És tavaly év végén kicsit több is volt ez mint barátság, de kevesebb mint szerelem. Nagyon régóta rágódom ezen, hogy mitévő legyek. És igen, azt is tudom, hogy a barátság fontosabb. Ezért is szoktam azt válaszolni arra a kérdésre, hogy miért nem járunk, hogy: "Most 1,5 éve vagyunk barátok, volt több vitánk is, de kibékültünk. Ha akkor összejövünk, az a kapcsolat kb. 2 hónapig tartott volna." :)
2013. márc. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!