Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez velem? Velem van...

Miért van ez velem? Velem van a baj? Barátnős kérdés.

Figyelt kérdés

Van néhány barátnőm, találkozunk, jól érezzük magunkat együtt, majd mindenki csinálja a saját életét. Aztán múlnak a hetek, és én vagyok az mindig (úgy érzem), aki ismét keresi a másikat. Aminek mindig nagyon örülnek. Erre következtetek a reakciójukból, meg abból, hogy rögtön szívesen is találkoznak velem.

De szinte mindig én vagyok a kezdeményező. Szeretek is kezdeményezni, de nem mindig. Nekem is jól esne, ha ők hívnának. De attól félek, elhalna a barátság, ha én nem keresném őket.

Meg ennek tetejébe két barátnőm is olyan, hogy sokszor nem tudom, miért van mobiljuk. Merthogy sosem veszik fel, aztán másnap vagy harmadnap reagálnak. Mit csináljak? Hagyjam őket a francba? Most pont több barátnőmmel is így vagyok, hogy régen beszéltünk, vagy, hogy nem válaszoltak az email-re. Ugye nem én vagyok túl érzékeny? Ti mit csinálnátok a helyemben, ha nem válaszolnának a leveletekre? Újra kéne írni? Tényleg nem tudom már mit tegyek!

Azt szeretném leszögezni, hogy szó sincs arról, hogy erőszakos és levakarhatatlan lennék, aki folyton hívogat másokat.


Köszi!

28/N



2013. márc. 9. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem depressziósak vagy kimerültek?
2013. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Ez évszaktól függetlenül így van, nem a téli begubózás miatt.

Egyébként a barátnőim között van dolgozó nő is, meg kisgyerekes anyuka. De én is kisgyerekes anyuka vagyok, úgyhogy tök jó, amikor a két gyerek találkozik. De most hetek óta semmi!

2013. márc. 9. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy semmi baj sincsen, egyszerűen hozzá szoktak, hogy majd csak megjelensz. Ha sokáig nem hallanának felőled, biztos elgondolkoznának, hogy miért, de lehet, hogy azt hinnék, haragszol rájuk, hisz megszokták, hogy te mindig mész. Én azt mondom, szóból ért az ember. Egy látogatásod során mond nekik azt, hogy várod őket szeretettel, de ne köss ki konkrét időpontot. Mond, hogy jöjjenek, amikor akarnak, te nagyon örülnél neki, ha meglátogatnak, csak azt kösd ki, hogy mikor nem érsz rá. Ha így adod elő, egyszer biztosan beállítanak.

2013. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt mondom neked, ne keresd őket! Tudod, ha csak te keresed őket, nekik pedig eszük ágában sincs, akkor az nem barátság hidd el nekem! Én ugyanígy vagyok egy lánnyal, akit tulajdonképpen ezért nem tartok barátnőmnek, mert mindig én kérdezem melyik nap találkozzunk és mindig én írok neki, de esküszöm hogy mindig én kérdeztem meg eddig hogy akkor mikor? Egyszer mondta, hogy ha van kedvem menjek be hozzá, azt is aznap reggel netre, ha nem nézem meg meg sem látom, de nem is mentem el hozzá, azért sem hogy nehogy már én mindjárt ugorjak, neki meg 1 hét kell hogy eldöntse melyik nap jó. Mert ha én mindig ugrok, akkor megint az lesz ami volt a másik "barátnőmmel". Akivel már azóta teljesen megromlott a viszony. Egyszerűen ő nem tett keresztbe szalmát sem a barátságért (amit csak én hittem, hogy azok vagyunk, de sosem voltunk azok, most jöttem rá). Nagyon rossz rádöbbenni, hogy akiket barátnak hittél, kiderül hogy nem azok és nem számítasz nekik kicsit sem, csak akkor kellettél amikor nekik jó volt, akkor értek rá.

Ezért mondom, ha nem akarsz nagyobb csalódást, hagyd őket! Ha nem keresnek, sosem voltak barátok, csak akikkel elütötted az időt.

2013. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na persze az megint más ha gyerek is van már, de maga az egész, hogy sosem keresnek meg csak úgy telefonon sem, az akkor is csak arról tanúskodik, hogy nem fontos nekik a dolog.
2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!