Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el burkoltan a...

Hogyan mondjam el burkoltan a barátnőmnek azt h. legyen figyelmesebb, közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátnőmet nagyon szeretem, jóban vagyunk...csak az a baj h. ő nem beszél nekem az érzéseiről, zavar h. magunkról nem beszélgetünk egymásnak, mert mindig csak hülyéskedünk..de ha akarok vele ilyesmiről beszélni, látom rajta hogy nem érdekli, ezért nem erőltetem..a másik h. többször előfordult már h. nem figyel rám, ha mondok neki vmit, ez elég rosszul esik..de viszont annyira aranyos, és elfogadó, nem tömeglány..nem szeretném ha megszakadna a kapcsolatunk, de szeretném ha mélyebb lenne, és ezeket a hibáit magától észrevenné...tanács?

2013. márc. 10. 16:24
 1/2 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok
2013. márc. 10. 16:31
 2/2 anonim válasza:
Szerintem...utalj rá. Mondjuk kezdj el beszélgetni vele a magán életedről és kérdezd őtis..ennyi az egész. Vagy mondd el neki a véleményedet róla ha olyan jóban vagytok megérti és változik ha nem akkor szivás.
2013. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!