Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom szülei inkább azt...

A barátom szülei inkább azt szeretnék h gyermekük egy másik gyerekkel barátkozzon akivel szintén jóban van. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Igazából velem beszélget többet és vele szoktam pl. gépen játszani is.

Míg a másik gyerekkel (akivel azt szeretnék h a barátom barátkozzon) vele is szokott beszélgetni, de sose játszik vele multis játékokkal és általában a tanulásról beszélgetnek.

Mivel a szülei által erősen befolyásolva van, ezért párps munkáknál őt választja, ugyanakkor velem szívesebben játszik, beszélget általános témákról.


Bocsi a fogalmazásért!


Remélem tudtok tanácsot adni vagy segíteni vhogy!


Előre is köszi!



2013. márc. 10. 21:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy a szülei nem tiltják h velem barátkozzon, hanem azt szeretnék h az a másik gyerek legyen a legjobb barátja.

Azzal a másikkal én is jóban vagyok.

Nos ez már fél éve h tart így.

2013. márc. 10. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:
és mi az oka ennek? lehet akkor tudnál alkalmazkodni, ha tudnád.
2013. márc. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, de sajnos nem tudom miért. Az apja nem is súgalja, csak inkább az annya. Viszont, annyit tudok, hogy az anyukájuk egymással eléggé jóban van.


Lehet ez az összefüggés.


De mit tehetek én, mint kívül álló?

2013. márc. 11. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy van vele az anyja, hogy jobb hatással van rá egy tanulós gyerek, mint egy számítógépen játszós..
2013. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!