Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Remélem megértetek.

Szóval az van, hogy senki sem szeret. Az osztálytársaim közül két lány utál és még most az LB-met is ellenem forditották. Őt nem hagytam elvenni tőlem... De én mindig kedves voltam velük. Sose mondtam nekik / róluk semmi rosszat. Mindig vittem ajándékot a szülinapjukra de ők nem. Sőt az egyik az unokatesóm.

Mindannyian lovagolunk. Én most kaptam egy lovat. Lehet hogy féltékenyek és ezért utáltak meg ilyen hirtelen és ezért akarnak nekem rosszat? Nem tudom mit tegyek. De folyton kibeszélnek a hátam mögött és mindenáron el akarják venni tőlem az lb-met. Egy ideig be is dőlt nekik és akkor ő is kibeszélt. De azt már megbeszéltük. De most mindkettőnket utálják. Őt azért mert kibékült velem, engem meg most hirtelen utáltak meg. Mióta van lovam. Előtte tök jóban voltunk.

Lécci segítsetek nekem hogy mi lehet a bajuk és mit tegyek? Bocsánat ha hosszú, de muszáj kiöntenem a lelkem :(



2013. márc. 14. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Bocsánat, de nem tudom, mi az az lb. Lány barát?
2013. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lb: legjobb barát :)
2013. márc. 14. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha elgondolkozol a viselkedésükön, kielemzed a személyiségüket. Miután megértetted mit miért csinálnak, könnyebb lesz elsiklani felettük, és már nem lovallod bele magad az ő hiányosságaikba. Biztosan te is hibás vagy valamiben, de lehet hogy csak rossz társaságba keveredtél. Ha nem felelsz meg az ő elvárásaiknak akkor ne korhold magad emiatt, ebben csak saját magukat igazolják. Mellesleg csak az őszinte kommunikáció hiányzik mindannyiotok kapcsolatából. Ha a legjobb barátnőd, miért nem fogod magad és találkozol vele, hogy megbeszéld. Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor nem fog csak úgy elpártolni mellőled, ha meg igen, akkor ezzel is csak magát igazolja.

Ha valaki jobb valakinél, az emberek hajlamosak rosszat belelátni az emberbe. Pl. egy bizonytalan ember pöffeszkedést vélhet felfedezni egy maximalista viselkedésében, amiben semmi roszindulat nincs.. tehát ők nyilván irigykednek, és most azt hiszik te vagy a gonosz, ezt ők is tudják, hogy irigyek de ne várd hogy bevallják. Ha szeretnél jóba lenni velük akkor kérdezd meg hogy miért szemetek, ajáld esetleg fel hogy lovagoljanak a lovodon, ha nem, akkor csak legyél velük bartáságos, de semmi extram de ne utálkozz, akkor csak lesüllyedsz a szintükre.

Tehát ne itt kérdezd hogy nekik mi a bajuk hanem mondd meg neki, hogy oké mindent elmondok őszintén ami idegesít benned, amit gondolok, és te is, éretten és normálisan megbeszéljük, ennyi, ha erre nem vevőek, felesleges leállni ilyen primitív emberekkel

15l

2013. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző, Te nagyon intelligens vagy a korodhoz képest, le a kalappal. :) Bár ilyenek lennének a mai 15 évesek...

1. voltam.

2013. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb hogy az egyik az unokatesóm. Én szeretem őt, de ő meg utál. És nagyon szeretnék vele kibékülni, de nem tudom hogyan. Még facebookon se merek neki írni mert a barátnőmmel se hajlandó kibékülni (akire ugye azért haragszanak mert kibékült velem). Szóval ha még vele se akar kibékülni akkor velem meg pláne nem. Könyörgöm segítsetek... :(
2013. márc. 16. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!