Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem engedik ki a barátnő...

Miért nem engedik ki a barátnőmet a szülei?

Figyelt kérdés
Barátnőmet sose engedik ki.Fúj a szél.Nem.Meleg van. Nem. Péntek van.Nem.Semmikor.vagy ha valamilyen csoda folytán mégis,akkor csak az utcájukba.:|És a ami a legérdekesebb hogy a barátnőm...az van hogy amikor én nem érek rá mert egy rakat különórám van vagy megyek valahova akkor én vagyok a hülye hogy nem megyek át hozzájuk vagy valami.De ha itt vagyok és ráérek meg minden akkor meg "anyáék nem engednek ki","nincs kedvem".Anyáám....most is itt veszekszek vele skypeon.Anya is mondta hogy az ő anyja nem normális,hogy szinte fogságba tartja a lányát.Ez egy kis város.Valaki a suliból mindig kint van az ilyen nagy helyeken,úgyhogy még veszély sincs.Istenem.Kikéne rángatni vagy valami otthonról.De nem tudom...Valaki segítsen vagy mondjon valamit mert én majd meghalok hogy itthon kell üljek.

2013. márc. 15. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Húzzá tanulni vagy edzeni kisgempa.
2013. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon sokat segített...Egyébként meg azt hittem magától értetődő de ugynéz ki mégsem.Akkor elmondom.normális válaszokat kérek.Am.kész a leckém és tanultam délelőtt.Háhá.1 pont ide.cső
2013. márc. 15. 17:08
 3/3 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és ugyanez lenne a bajom, hogy a barátnőmet nem nagyon engedik el mondjuk nekem nem csak az utcába engedik el de pl.: múltkor 13:45-kor találkoztunk a házuk előtt és csak 15:30-ig engedték el nem biztos, hogy valakinek ez elég de haveromnál még ott is alszik sokszor. Ezt nem bírom mert nagyon szeretem és szeretnék vele lenni mert nagyon aranyos és ez nem elég. Jó lenne valami választ találni. Egyszer elment és fél órával később ért haza. 2 hétig ki sem engedték a házból. Legutóbb 9 percet késtünk és miután bement azt hallottam, hogy Jajj nagyob aggódtunk miattad... Na mindegy ha valaki tud valami választ adni azt kérem, hogy írja meg. Köszönöm!
2014. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!