Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok csinálni? Hogyan...

Mit tudok csinálni? Hogyan lépjek?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenki jófejnek tart (nem baráti értelemben).

Tehát mindenki szerint kedves, figyelmes vagyok, de igazából ugy nem barátkoznak velem, néha 1-2-en szólnak vmit de azok olyanok h nem lehet mit reagálni rájuk (pl.: megpöckölik a hasam, vagy szólnak h mondjuk eleredt az orrom vére). De ugy h gyere jössz velünk ezt azt játszani, beszélgetni nem.

Ha kell valamiben segíteni vagy kérek egy tollat oda-vissza szívesen segítenek és én is nekik.

De ha van egy új témájuk abba nem vesznek bele.

Próbáltam feléjük közelíteni, nem is utasítottak el, viszont ők utána már nem kerestek, tehát nem is utálnak, de nem is barátkoznak velem.

Nem csúfolnak, nincs miért, nincs gond a testalkatommal, se semmivel.

Hogyan tudnék feléjük nyitni? Vagy próbálkozni h ne csak az adott pillanatban legyen sikeres, hanem hosszú távon is?



2013. márc. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet.Nem is utálnak de nem is szeretnek.Ez van.Előbb-utóbb lesz egy igaz barátod,akivel mindent meg tudsz beszélni!Amúgy hány éves vagy?

13/L

2013. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 ;D
2013. okt. 10. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem ne akarj mindenkivel jóban lenni. Inkább a te értékrendszeredhez közel állókkal barátkozz, akár más osztályokból vagy iskolákból valók. Nem kell mindenáron beilleszkedni, nem tudom miért gondolja ezt mindenki. Én is ezen aggódtam régen, de mindig is megvolt az a 4-5 barátom akikkel elvagyok. Keress olyan embereket, akikkel egy az érdeklődésed. Ez egyszerű módja annak, hogy barátokat találj.
2013. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!