Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék barátkozás...

Kryly kérdése:

Hol ismerkedhetnék barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok dolgozok ami nem könnyíti meg a barátkozási lehetőségeket.barátnőm nincs 1 napja 2,5 év után.. Bulizni nem szeretek és nem is ott terveznék barátkozni. nem feltétlen hosszú és örök barátságot keresek inkább normális embereket akikkel el lehet bezsélgetni.

2013. máj. 6. 18:44
 1/8 anonim válasza:

Sztereotípiákat nem figyelembe véve szerintem a LOVE.HU tökéletes. Türelem kell hozzá mert van sok idióta, viszont én a nagy szerelemtől kezdve, évek óta tartó barátságokat is köszönhetek az oldalnak. Egy próbát megér :)


25/N

2013. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért odaírhattad volna, hogy mi vagy te.
2013. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 eNerdzsy ***** válasza:
2-es. Oda van írva, hogy 1 napja nincs barátnője. Akkor szerinted?
2013. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eNerdzsy ***** válasza:

Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak...

Ilyen internetes "barátkozást" nem szívesen ajánlok mert ugye messziről jött ember azt mond amit akar.

Viszont érdemes elgondolkodnod azon, hogy van e valamilyen sport vagy hobbi, amit szívesen végeznél rendszeresen, és nem is kell a világ végére menni érte.

Ilyen helyeken szinte törvényszerű, hogy kialakulnak barátságok, ha az életben is olyan normális vagy mint, ahogy a kérdésedből kitűnik.

2013. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tényleg akárhol. egy közvetlen ember akárhol talál barátokat.. ami érdekel. akármilyen művészet, klub, sport összehozhat olyan emberekkel, akikkel jól el tudsz majd lenni!
2013. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Munkabol adodoan nem mindig van erom sokmindenhez. 2 nap 16 orat lenyomni a maradek ket nap pihis. Viszont rendszeresen bringazok. Illetve tervezem h futnijarok. De korulbelul ebben kimerul a sport. A bringa nem sok eselyt ad az ismerkedesre. Futas kozben meg beszelgetni xD vicces dolog. A love.hu-t meg azert se szeretnem mert nem szeretem azilyen oldalakon hemzsego nagy ő vadaszatu embereket...
2013. máj. 7. 07:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2013. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Debrecen
2013. máj. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!