Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom hogy hosszú de ha...

Tudom hogy hosszú de ha valakinek van türelme örünék ha elolvasná és segíte, szóval, az van, hogy van egy lány a suliban akivel nagyon jóba voltunk ilyen örök barátok. Aztán lett egy pasija aki nagyon elcseszte a lányt. (van lennt vovább) (? ) )

Figyelt kérdés
Eközben van egy másik barátnőm akivel2 éves korunk óta jóba vagyunk. Ez a lány aki mostanában furcsa kitalálta, hogy nem engedem hogy barátkozzon a lánnyal akivel régóta jóba vagyok. Amikor 3an akarunk menni valahova mindig azt mondják hogy menj a másikkal legyetek ketten. Lett egy fium és az a lány akit már kezdek megutálni mert lassan eg plázap***a elcsábította a fiút. Már többször beràgtam rá és összevesztem vele, de akkor meg "seregeket"küldött akik mondták hogy béküljek ki vele. Mindig kibékültem vele sajnos. Az a baj hogy már n veszi észre, hogy páran nagyon utálják. Régen amikor senki sem szerette akkor nagyon sokat számítottunk neki de akivel2 éves korunk óta jóba vagyunk. Ez a lány aki mostanában furcsa kitalálta, hogy nem engedem hogy barátkozzon a lánnyal akivel régóta jóba vagyok. Amikor 3an akarunk menni valahova mindig azt mondják hogy menj a másikkal legyetek ketten. Lett egy fium és az a lány akit már kezdek megutálni mert lassan eg plázap***a elcsábította a fiút. Már többször beràgtam rá és összevesztem vele, de akkor meg "seregeket"küldött akik mondták hogy béküljek ki vele. Mindig kibékültem vele sajnos. Az a baj hogy már n veszi észre, hogy páran nagyon utálják. Régen amikor senki sem szerette akkor nagyon sokat számítottunk neki de most hogy a végzősökkel jóba lett és "nagy arc" a suliban a régi barátait leszarja. A legjobb fiu barátomat (akivel bölcsibe jóba lettünk és most gimiben osztálytársak vagyunk) szét akarja szedni a barátnőjével. Meg akarjuk szivatni nagyon a csajszikát. Mit tegyek? (Bocsi hogy ilyen sok lett://) L14

2013. máj. 8. 22:47
 1/1 anonim válasza:

1. Kerüld el azt a ribancot, olyan messzire, amennyire csak lehet.

2. figyelmeztesd az embereket, akiket szeretsz, hogy ők is kerüljék el.

3. aki az igazi barátod, veled fog maradni, aki nem, az nem is volt igazi barát.

4. tűrd, amit tűrnöd kell, a végén úgyis az okosabb jön ki jól az ügyből, szóval legyél te az okosabb és tűrj.


ez a gimnázium. az ember elveszít embereket, de sokkal jobbakat talál helyettük. csak legyél türelmes és erős.


au revoir!

kitartást

2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!