Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néznek olyan sokan?

Miért néznek olyan sokan?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje észrevettem, hogy néhány lány állandóan stiről. Nem vok ronda, hát nem tudom, kicsit idegesítő!!!
2013. máj. 21. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Kiabálj rájuk, hogy "mi a fszt néztek ???"

És akkor megnyugszol.

2013. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kirus16 válasza:
Nekem is vannak ilyen évfolyam társaim borzasztóak,igazi cicababák,de nem kell velük foglalkozni és ők se fognak "egrecíroztatni"
2013. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de rendes lányok, szal nem ilyen lenézően néznek, nem is cicababák, hanem úgy néz olykor egy lány mintha szerelmes lenne belém, vagy nem tudom, van tippetek, hogy miért??
2013. máj. 21. 19:26
 4/5 kirus16 válasza:
Hátt..ez jó kérdés,bocsi de én ilyennel még nem "találkoztam",és nincs is tippem az ilyenre,de talán lehet az is,hogy csak viccelődnek,de az a bevált módszer ha nem figyelsz rá és figyelmen kívül hagyod.:)) Többet nem tudok erre mondani :D
2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek,kíváncsiak meg ösztönösen nézik a másik embert,az ellenkező neműeket inkább mert tetszhetsz nekik,ha nem lennél szimpatikus akkor nem néznének rád,talán még el is fordulnának.
2013. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!