Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm nem...

Moncsi_csi kérdése:

Az egyik legjobb barátnőm nem hívott meg az ottalvós bulijára. Erre valami idézet?

Figyelt kérdés
Nem pont olyan kéne,ami neki szól,hanem mondjuk olyan,hogy "Ha nincs igaz barátod,nem vigasz halálod." Ilyenek..?
2013. máj. 25. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem mondod inkább meg neki kerekperec? "őszintén szólva nagyon rosszul esett, hogy nem hívtál meg az ottalvós bulidra, mert nekem te nagyon jó barátnőm vagy, de úgy látszik akkor én neked nem, sajnálom". sokkal több értelme van, mint hülye idézetekkel üzengetni, amiből aztán még nagyobb veszekedés lesz. szerintem tisztázzátok, beszéljétek meg.
2013. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen hatalmasat röhögtem! :DDDD Kedves Kérdező! Hány éves vagy?


Mond meg neki, mit kell itt az "üzengetés" ?! ....


Ez a mai világ nevetséges. :)

2013. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5% az esélye, hogy magára ismer az idézetedből
2013. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Légy inkább őszinte. Az ilyen idézetek semmit se érnek. Már vagy 3 éve divat őket megosztani, és ahogy tapasztaltam, nagyon ritka esetben érnek célba.


17/L

2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,majd miután elmondtad hagyd ott,hogy elgondolkozzon, ha elgondolkozik utána már ne békülj vele ki max... Ennek úgy semmi értelme
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Idézeteket keresgélni egy ilyen piti ügy miatt nevetséges. Inkább mondd meg őszintén, hogy csalódtál benne. Ha kirakosgatod az idézeteket, max. azt fogja hinni, hogy nem mertél odaállni elé.
2013. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem neki akartam volna küldeni,hanem dalokat szoktam írni és ehhez kellett volna valami szép idézet erről. De ha már mindenki OFF-olt szerzek magamnak....
2013. máj. 26. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Már bocsi, de ha dalokat írsz, akkor pláne minek akarsz más tollával ékeskedni?...
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivan? Mit akarok én más tollával ékeskedni? OFF OFF...
2013. máj. 27. 17:54
 10/11 anonim válasza:
Ne legyél kis csíra (hány éves vagy? Tíz?) Nem kell hülye idézeteket kitenni mondjuk facebookra. Mondd el az igazságot a barátnődnek, mond el neki, hogy rosszulesett. Ennyi.
2013. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!