Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmmel ovis...

Legjobb barátnőmmel ovis korom óta barátnők vagyok, együtt nőttünk fel, de iszonyú irigy vagy rá. Mit kéne tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenére, a külsejére, a barátaira, a pasijaira, a családjára, sikereire. Szóval egyszóval mindenére. Mindeközben én nem akarok, csak hát ez egy érzés, ezen nem lehet változtatni, és a legrosszabb, hogy folyton ezt kell néznem, az ő jó dolgait, amíg nekem meg senkim/semmim nincsen, vagy csak alig. Amíg ő megtalálja a helyét, addig én nem. Nem akarom utálni, szeretem, csak néha mégis úgy érzem, h utálom..tudom, h nem szép, nem tehetek róla..Sokszor gondoltam rá, hogy meg kéne szakítanom vele a kapcsolatomat, úgy jobb lenne, mert felőrlősök miatta, úgy érzem anélkül, hogy nézem a dolgait sokkal könnyebb lenne nekem minden, önbizalom stb. ... de már olyan régen tart, több mint tíz éve, a családjában is már kb "benne" vagyok, van egy halom közös ismerősünk....meg hát azért hiányozna is talán..Mit kéne tennem? Egész életemre kihat ez.:((
2013. máj. 28. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Szia, elhiszem hogy nem könnyű az ilyen helyzet, de az az igazság hogy ez mindennapos bárkinél előfordulhat, nekem is van barátom akinek folyton van barátnője én nekem meg semmi nem sikerül ezen a téren...:/ El kell fogadni, ez van, neki is vannak gyengéi csak nem tudsz róla. Egy gyerekkor óta tartó barátságot megszakítani nem szabad, legalábbis szerintem, gondold át jól. Bele kell törődni:)
2013. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
irigy vagy még?
2017. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!