Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy ezek után ki...

Normális, hogy ezek után ki akarok békülni vele?

Figyelt kérdés

16L vagyok és van egy régi fiúbarátom, ő most 20 éves. Régen(úgy kb 1 évvel ezelőtt) nagyon nagy barátok voltunk, ő volt hosszú idő óta az első, akinek meg mertem és bírtam nyílni, sok időt töltöttünk együtt, sok hülyeséget csináltunk szóval nagyon jó volt. Van egy bátyja(23) aki szerelmes volt belém, de megbeszéltem vele, hogy nem működik, már csak azért sem mert ő anno 21 évesen többet vár egy kapcsolattól mint én 14 évesen. Aztán ahogy látta, hogy sokat vagyok az öccsével féltékeny lett, mindenkivel balhézott, és ez egy kicsit rombolta az öccsével való kapcsolatunkat. Mégis nagy barátok voltunk mindaddig, míg az idióta unokaöccse nem jött hozzájuk vendégségbe. Az a gyerek egy barom és mindig beleviszi a másikat a hülyeségbe. Szóval a barátom unokaöccse kitalálta, hogy amíg a faluba lesz keres egy lányt, akit szanaszét dug, hogy ne unatkozzon. Meglátta, hogy én az unokabátyjával vagyok és kitalálta, hogy én leszek az "áldozata". Aztán olyan történt, amire nem számítottam volna: a barátom támogatta az ötletben a gyereket(aki amúgy most 17éves). Nem sikerült neki, mert én egy idiótának nem dőlök be. Az ilyeneken rögtön látszik, hogy mit akarnak. Aztán miután elment, a barátom elmesélte, hogy mit akart az unokaöccse tőlem(újat nem mondott) és kibékültünk. Majd fél évre rá megint ugyanez, megint fel akart szedni az a paraszt, a barátom(illetve a volt egyik legjobb barátom, nem tudom hogy kell az ilyet nevezni) megint támogatta. Nagyon megharagudtam rá, veszekedtünk, majd elhíresztelte, hogy én voltam mindkettőjükkel(természetesen nem igaz).

Szóval már kb egy éve nem vagyunk beszélő viszonyban, viszont hiányzik. Megint nehéz időszakom van, és kéne valaki aki mellém áll. Ráadásul ő most el kezdett inni és én meg marja, ki akarom ebből rángatni, mert ha akarná még sokra vihetné.

Normális ez? Megbántott nekem meg hiányzik és segíteni akarok neki?


Bocsánat ha itt-ott értelmetlen és azért is, mert hosszúra sikeredett.. Máshogy nem ment.

Na szóval mondtok?

Köszönöm!



2013. máj. 29. 22:24
 1/5 sztrecskó ***** válasza:

Békülj ki vele. Az neki is segítség lehet.

És légy erős.

És lepd meg. Ha legközelebb fel akar szedni a barom, és ő megint támogatja, ne vessz össze vele, hanem vedd semmibe az ügyet. Azt nehezen fogja megérteni.

Szóval szerintem hajrá, ne add fel az egyetlen barátodat egy barom arc miatt.

2013. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 29. 22:48
 3/5 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy megbocsátanék-e neki, de ha 2x már támogatta a srác abban azt a barmot, ami neked rossz, lehet hogy még egyszer megteszi...Békülj ki vele, de ne hagyd magad :) mond meg neki, hogy ez rosszul esett és hogy mennyire hiányzik, és hogy szükséged van rá :)
2013. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elhíresztelte, hogy voltál mindkettőjükkel, holott állítólag barátok voltatok? Komolyan gondolod, hogy ezek után kibékülnél vele? Az ember ilyet csak a legádázabb ellenségével tesz, de még az is különösen nagy g*ciség...
2013. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok az érzéketlen meg a túl haragtartó típus, de ha már ennyiszer összevesztetek, és az unokatesó miatti összeveszés után még 1x adja a barom alá a lovat, akkor nem érdemli meg a barátságodat. Aki 1x szemét, az másodszor is az lesz, és aki már másodszor is az... akkor jött elő sztem az igazi énje. Hogy az unokatesójával való baromkodás meg a rajtad röhögés az fontosabb, mint a te érzéseid. Ráadásul még azt pletykálta, hogy lefeküdtél velük, megalázó helyzetbe hozott... ilyennek szeretnél törleszkedni?
2013. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!