Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek belefér a barátság...

Szerintetek belefér a barátságba, hogy cserbenhagyjátok a másikat? Van értelme utána újrakezdeni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A cserben hagyásnak vannak fokozatai. Lemondani egy megbeszélt találkozót, 2-3x, még belefér, de mondjuk ha elgázolnak és a barátnőd minden segítség nélkül ott hagy..szóval érted :) Ha kifejted, több és értelmesebb választ kaphatsz.
2013. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyugtatót szedtem és ez nem tetszett a barátnőmnek. Megkérdeztem, hogy amíg abba nem hagyom addig ne is keressem? Azt mondta ne. Röviden ennyi a történet.
2013. máj. 31. 22:35
 3/8 Fanfan ***** válasza:
Az attól is függ hogy miben hagytad cserben.Ha ez nem rontott a barátod/barátnőd szerelmi vagy családi kapcsolatán(szóval lehet hogy haragszanak rá a szülei de mondjuk nem tagadták ki vagy tartják egy csalónak saját lányukat)akkor belefér,de ha igazi barátok vagytok ne hagyjátok cserben egyást!!
2013. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is a kisebb belefér, egyszer én is cserbenhagytam, mert felhúztam magam...

Volt egy party, akit egy olyan lánynak szerveztek, akit nem szeretünk, mert kétszínű, de elmentünk mert senki nem ment volna el, mert nincsenek barátai, és a barátnőm csak miattam jött el, én meg közben megtudtam, hogy a kétszínű csaj kib*szott velem, és nem mentem be, de dühömben elfelejtettem szólni a barinőmnek is, és végig kellett szenvednie a partyt a kis kétszínűvel és még egy emberrel 3-an voltak összesen, és utána bocsánatot kértem, és megbocsájtott :)

2013. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fanfan ***** válasza:
akkor belefér...:)
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem cserbenhagyás, magadat hagytad cserben inkább..

a barátnőd ultimátumot adott, döntsd el mi a fontosabb, próbáld meg ne szedni azt a vacak nyugtatót, tudom az élet nem egy fenékig tejfel én is sok szart megéltem és most is, de igyekszem nem nyúlni szerekhez, kövesd a példámat kérlek, a barátnődnek mondd meg, hogy nem szeded többet, kérj bocsit, és keresd meg, ha fontos a barátság, akkor ne hulljon már szét, ha nem lesz barátnőd, ki támogat a vacak időkben? mindenkinek kell valaki, mert az egyedüllét még őrjítőbb és még jobban belekerget a nyugtató világába, ha nekem nem lenne a párom, már öngyilkos lettem volna rég, már nem adnék itt tanácsokat :)

2013. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Ezt a kérdést is én írtam, itt egy kicsit részletesebben meséltem el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2013. máj. 31. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát így, ahogy ti csináljátok, nem sok értelme van. Így kívülről nézve olyan, mintha csak neked lenne fontos ez az egész. A nyugtatók miatt dühös rád?! De hát nem drogozol, nyilván orvos írta fel, mit zavarja őt? Ez nem barátnő.
2013. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!