Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm megy ki külföldre szezonális nyári munkára, egy pici görögországi szigetre, mosogatni fog ott, jó pénzkeresési lehetőség, lakhatás kaja, minden lenne ott( szállodáról van szó). Megismerkedett egy lánnyal, akivel összejöttek. Ismerősöm úgy látta értelmét belekezdeni ebbe a kapcsolatba ( mivel kb. 5 hónapról lenne szó, távkapcsolatnak meg nincs értelme, pláne, ha ilyen friss a dolgo) hogy ha a lány is kijön vele, ott pedig segítené őt mindenben, neki is szerezne melót stb. A lány kb. 2-3 hét járás után bele is ment ebbe, megvette a repülőjegyet meg minden. Viszont a srác nemrég szakított vele, a pontos részleteket nem árulta el, de elvileg nagyon megbántotta őt a lány. Az, hogy meg most mit csinál a megvett repjeggyel, nem érdekli, segíteni sem akar neki, ha mégis kijönne vele. Én egyrészt megértem a srácot is, a lány mindig is picit furi volt, eleve én ilyen döntéseket nem hoznék meg ilyen rövid idő után, másrészt meg azért az ismerősöm is jó nagy bajban hagyta ezzel a lányt, már, ha csak az anyagi oldalát nézzük a dolgoknak. Ő azt mondja, nem érdekli innentől az egész, szerintem meg ez elég "gonosz" dolog tőle...szerintetek melyikünknek van igaza? (nem beleártani akarom magam, csak sajnálom azért picit a lányt, nagyon kellemetlen ez a helyzet).
2013. jún. 2. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire kevés infóból negéz eldönteni kinek van igaza. Jó lenne tudni miért szakítottak, mivel bántotta meg a fiút a lány.
2013. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is sajnálom a lányt, de ez szerintem főként az ő hibája. a szakítás részletei itt nem számítanak, az a fontos, hogy naiv volt és meggondolatlan, amiért kb. azonnal belement ilyesmibe. szerintem neki kellene megoldania, hogy mit kezd a repülőjeggyel, stb.
2013. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valaki igazat tudjon adni valakinek, mindkét felet meg kellene hallgatni. De így első blikkre én azt gondolom, hogy a fiú - bár valószínűleg indulatból és dacból - nem foglalkozik már a lánnyal, de valahogy neki adok igazat. (a fiúnak). DE!! Mint mondottam, így nehéz véleményt alkotni, csak valami általánosság alapján érzem ezt így.


A lány tényleg "furi", 2-3 hét járás után még a mozijegyet is meggondolom valakivel, nemhogy repülőjegyet egy új élet reményében... ez neki a tanulópénz.

2013. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha pozitívumot nézünk a lány számára végülis még időben kiderült, mennyire bízhat a lány ebben a fiúban. Jobb most mint mikor már kiköltöztek. Szóval ilyen szempontból neki adok igazat, mert ha én összeveszek bárkivel akit szeretek, attól még ilyen helyzetben nem hagyom magára.(ráadásul ha miatta vette meg a jegyet)

De a lány 3 hét után döntött így, ami elég hülyeség, ahogy előttem is írták.

Szóval szerintem összeségében mindkét fél hibás.

2013. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!